elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

5. PİTEK Günleri 22-23 Mart’ta Kocaeli Üniversitesi'nde!

Parlak bir gelecek ve kariyer hedefi olan öğrenciler için 22-23 Mart 2016 tarihlerinde tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi, kapılarını profesyonel iş hayatına aralıyor!A- A+
21.03.2017 tarihli yazı 9195 kez okunmuştur.

Pitek Günleri’ni Yakından Tanıyalım

Açılımı Profesyonel İş ve Teknoloji Günleri olan PİTEK GÜNLERİ 2 gün boyunca üniversite öğrencilerini kendi sektörlerine yön veren firmaların yetkilileriyle buluşturmayı amaçlar. Öğrencilerin iş hayatında karşılaşabilecekleri zorlukları öğretip, kariyer tavsiyeleri almasını, son çıkan teknolojilerin tanıtılmasını ve ünlü isimlerle bir araya gelmesini sağlar. 
 
"Etkinlik sertifikalı olup, ücretsizdir."

Etkinliğin katılımcı kitlesi sadece Kocaeli Üniversitesi'nin öğrencileri ile sınırlı kalmayıp değişik üniversitelerden de katılımcı öğrencilerin yer alacağı bir organizasyondur. Kocaeli dışından gelecek kişiler için Türkiye’nin belirli yerlerinden ulaşım noktaları sağlnacaktır.
Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan etkinlikte, sektöre yön veren firmaların üst düzey yöneticileriyle tanışma fırsatı ve ödüllü çekilişler yer alacak. Hatta projesi olan öğrencilerin proje ve fikirlerini tanıtıp destek alabilecekleri bir platform onları bekliyor! 2 gün devam edecek etkinlikte ayrıca sosyal konuklar da yer alacak.

Etkinliğe konuşmacı olarak davet ettiğimiz şirketler:


BSH
HAVELSAN
SIEMENS
Kariyer.net
GittiGidiyor
Robo Otomasyon
Garanti Teknoloji
 
 Sponsorluk ve destekçiler;

Garanti Teknoloji
Uni-ball
Robo- Otomasyon
EGDAŞ
HB Elektrik
Göçmen Börekçisi
 
Eğer sen de kariyerine yatırım yapmak, kendini yeniden keşfedip hayalindeki sektörü yakından tanımak istiyorsan Pitek Günleri’nde buluşalım! Sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleşecek olan tanıtım sürecini ve üniversitedeki stant dönemini kaçırma!
 
Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için;
 
PİTEK Etkinlik Sayfası
 
IEEE KOU PİTEK
 
 
Etkinlik Tipi: ZİRVE

Tarih ve Saat:

22.03.2017 – 11:30

23.03.2017 - 11:30


 

Aktif etkinlik bulunmamaktadır.