elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

3. GENÇKAL Liderlik Akademisi Başvuruları Başladı

Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi tarafından 2011 yılında kurulan GençKal topluluğunun bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Liderlik Akademisi başvuruları 8 Ekim'de sona eriyor. Bu akademide hangi eğitimlerin verildiğini, akademiye kimlerin katılabileceğini ve öğrencilerine ne gibi avantajlar sağladığını sizler için derledik.A- A+
24.09.2013 tarihli yazı 9192 kez okunmuştur.
Gençkal Topluluğu Nedir? Ne yapar?
 
GençKal Toplam Kalite Yönetimini üniversite öğrencilerine benimsetmek amacı taşıyan, liderlik niteliklerine sahip üniversite öğrencileri tarafından oluşturulan bir topluluktur.
 
GençKal Liderlik Akademisi ile faaliyet sürecine başlayan topluluk, İzmir ve çevre illerdeki çeşitli üniversitelerden bir araya gelen öğrencilerin katıldığı Liderlik Akademisinde 6 ayda 6 farklı eğitim vererek ilerlemenin yanı sıra networking toplantıları ve kurum ve kuruluşlara gerçekleştirilen teknik gezilerle öğrencilerinin kalite kültürü ile gelişimlerine katkı sağlıyor.
 
 
Gerçekleştirmiş olduğu bir diğer sürdürülebilir projesi olan Quality Fest ile İzmir ve çevresinin benimsediği en büyük organizasyon olmayı planlıyor. 2 gün süren bu organizasyonun ilk gününde alanında isim yapmış eğitimcilerden oluşan çalıştaylar, ikinci gününde ise 3 farklı oturumda  çeşitli kurum ve kuruluşlardan üst düzey yöneticilerin katıldığı bir sempozyum yer almaktadır. İkinci günün sonunda Liderlik Akademisi öğrencilerinin mezuniyeti gerçekleştirilmektedir.
 
► İlginizi Çekebilir: 2013-2014 Burs Rehberi

Gençkal Liderlik Akademisi'ne Nasıl Başvurabilirim?
 
Liderlik Akademisine katılabilmeniz için buradan başvuru formunu doldurup ilk aşamayı tamamlamanız gerekiyor. Daha sonra GençKal Yönetim Kurulu tarafından başvuru formlarının değerlendirilmesiyle seçilecek 60 kişi GençKal Liderlik Akademisi’ne katılmaya hak kazanacaktır. Akademide yer alacak öğrencilerin GençKal üyesi olması gerekmektedir. Üyelik aşamasının tamamlanmasının ardından hem eğlenceli hem dinamik hem de bilgi dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.
 

Kimler Üye Olabilir?

18-26 yaş arası İzmir’deki tüm üniversite öğrencileri GençKal'a üye olabilir ve GençKal'ın tüm etkinliklerinden yararlanabilir. Öğrencilerin iş hayatında diğer rakiplerinden bir adım daha önde olmasını sağlayacak olan bu akademiye başvurduğunuzda aynı zamanda öğrencilik hayatınız boyunca GençKal üyesi olarak kalıyorsunuz.
 
Berkant Tiryakioğlu Berkant Tiryakioğlu Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.