elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Sinerji Buluşmaları 9 |
2M Kablo

2M Kablo Yöneticileri gelenekselleşen Elektrik Port Sinerji Buluşmaları 9'un misafiri oldular. YTÜ Hisar Tesisleri'nde gerçekleşen etkinliğimizde girişimcilik, kariyer, pazarlama gibi konular detaylıca konuşuldu.A- A+
19.05.2013 tarihli yazı 17870 kez okunmuştur.
Bu ayki Sinerji buluşmamızda özellikle zayıf akım kablolarında önemli bir yer sahibi olan 2M Kablo misafirimizdi. Oldukça samimi geçen buluşmada şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet DERELİ, Yönetim Sistemleri ve İK Müdürü Özlem KOLEGE, Pazarlama Departman Sorumlusu ve Grafik Tasarımcısı Murat YONAR, şirketin Kıdemli Eğitmenliğini ve Danışmanlığını yürüten Aysel PEKEL konuklarımız oldu. 
 

Girişimcilik, Kariyer ve Pazarlama

Mehmet Bey'in eğitim ve girişimcilik serüveni ile başlayan sohbetimiz, Özlem Hanım'ın iş görüşmesine dair verdiği püf noktaları ile devam etti. Ardından Aysel Hanım yurtdışı pazarına açılma süreçleri ve farklı kültürlere özel pazarlama stratejilerinden bahsetti. Murat Bey de keyifli kariyer yolculuğunu paylaştı. Konuklarımızın tecrübe aktarımının sürekli olduğu buluşmamızda katılımcılar akıllarına takılan her türlü soruya cevap bulma fırsatı buldular. 
 

7 Faklı Üniversiteden 20 Seçkin Katılımcı

Doğu Akdeniz Üniversitesi (KKTC), Bozok Üniversitesi (Yozgat), Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta), Yalova Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesinden başvuru yapıp etkinliğe davet edilen katılımcılar iş ve staj başvurusu yaptıktan sonra boğaz manzarası eşliğinde hatıra fotoğrafı çekildiler. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Bir sonraki sinerji buluşmamıza sizler de katılmak için sitemizi takipte kalın, başvuru zamanı etkinlik kaydınızı gerçekleştirin.

FotoPort: 2M Kablo |Sinerji Buluşmaları Foto Albüm

 2M Kablo Sosyal Medya'da: facebook.com/2mkablo9. Sinerji buluşmamızı Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Tesislerinde gerçekleştirdik.
 2M Kablonun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli
konuklarımızın sorularını cevaplarken.

Konuklarımız, bu sinerji buluşmamızda kablo sektörünü yakından tanıma fırsatı buldu.
Toplantının ardından, keyifli sohbetler birebir olarak
boğaz manzarası eşliğinde de devam etti.

2M Kablo Yöneticileri ve katılımcılarımız bu güzel buluşmayı
ölümsüzleştirmek için hatıra fotoğrafı çektirdiler. Elektrikport Sektör Rehberi: 2M Kablo San. ve Tic. A.Ş. 


 


Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar