elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Sinerji Buluşmaları 6 |
KLEMSAN

Elektrikport olarak geleneksel hale getirdiğimiz Sinerji Buluşmaları etkinliğimizde Klemsan'ın WIN fuarı kapsamında düzenlenen standında takipçilerimiz firma yetkilileri ile görüşme fırsatı buldular. Samimi ortamda gerçekleşen 6. sinerji buluşmaları etkinliğinde firma yetkilileri sektörü değerlendirip, misafirlemize sordukları sorular ile merak edilen sorulara yanıt verdiler.A- A+
14.03.2012 tarihli yazı 15642 kez okunmuştur.Firma Hakkında:

KLEMSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., 1974 yılında İzmir'de kurulmuştur. Ülkemizde alanının öncü kuruluşu olan Klemsan, kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği tasarım, katma değerli ürünler ve yatırımlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.  Klemsan, ana faaliyet alanı olan klemens ve aksesuarlarının üretim adetlerini her geçen gün arttırırken ürün portföyüne de sürekli yeni ürünler katmaya devam etmektedir. 2002 yılından beri elektronik ürünler üreten Klemsan, 2007 yılında Klemsan otomasyon firmasını kurmuştur.
 
SMD montaj hattını İzmir fabrikasında kuran Klemsan, Arge ve yazılımını kendisinin yapmış olduğu ürünleri bünyesine katmıştır. Klemsan otomasyon, özellikle Türkiye'nin ve dünyanın ihtiyaç duyduğu enerji yönetimine yönelik ürünleri bünyesine katarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Klemsan otomasyonun ürün gruplarından bazıları Reaktif Güç Kontrol Rölesi, Enerji Analizörü, Multimetreler, Koruma-Kontrol Röleleri ve Sinyal dönüştürücülerdir. Klemsan firmasının ana hedefi, ray klemens serisini ve otomasyon ürün yelpazesini geliştirmektir. Sürekli gelişim içinde olarak ürün ve hizmet kalite seviyesini yüksek tutmak ve iç pazardaki başarısını yurtdışı pazarına da yayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar