elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Sinerji Buluşmaları 8 |
Limak Enerji

Elektrikport olarak geleneksel hale getirdiğimiz sinerji buluşmalarının sekizincisinde konuğumuz özellikle son aylarda başarılı ihaleleriyle dikkat çeken Limak Enerji idi.A- A+
24.12.2012 tarihli yazı 17982 kez okunmuştur.
Oldukça samimi geçen buluşmada şirketin CEO' su Birol ERGÜVEN, Pazarlama, Risk ve Kontrat Müdür Jerfi ÖNAL ve Satış ve Operasyon Uzmanı Özhan ŞAHİN konuklarımız oldu. Buluşma tam bir sohbet havasında geçti. Katılımcılar akıllarına takılan her türlü soruyu şirketin yetkililerine sorma fırsatı buldular.


8. sinerji buluşmamızı Limak Enerji ile Urban Station'da gerçekleştirdikÖğrenciler sektör liderleriyle birebir tanışma imkanı bulduLimak Enerji CEO'sı Birol Ergüven öğrencilerin sorularını cevaplandırırkenLİMAK ENERJİ HAKKINDA


Limak Holding’in 1976 yılından günümüze uzanan tecrübesinin enerji sektörüne yansıması olan Limak Enerji, elektrik üretimi, dağıtımı, perakende ve toptan satışı, ithalat ve ihracatı konularında çalışmalarını yürütmektedir.Sahip olduğu enerji üretimin yanı sıra, enerji ticaretinde de aktif rol oynayan Limak Enerji, enerji piyasasındaki etkinliğini arttırmaktadır.
 
2015 yılına kadar faaliyete geçecek santralleriyle, tamamı yenilenebilir toplam 1162 MW kurulu güce ulaşmayı planlayan Limak Enerji yılda 4 Milyar kWh enerji üretim kapasitesine sahip olacaktır.
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar