elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Cv'ni Güncelle '10

Mezun olduğunuzda okuldan aldığınız eğitimlerin size yeteceğine, iş dünyasında bir adım öne geçmenize yardım edeceğine inaniyor musunuz?A- A+
20.11.2010 tarihli yazı 5861 kez okunmuştur.

Bilgisayar programları eğitimlerinden pazarlama eğitimlerine, kişisel gelişim eğitimlerinden sektör liderlerinin müdürleriyle tecrübelerine kadar kendini geliştirebileceğin 11 fırsat...

7-8-9-10 Aralık tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüs Oditoryum Sergi ve C Blok Konferans Salonlarında katılım ücretsiz olup, üyelerimize ve isteyenlere sertifikalı programlar sizleri bekliyor...

Ayrıca kulüp olarak sosyal sorumluluklarımızı unutmadan "Hayat engelleri aşmaksa engellerin en büyüklerini aşmaya çalışan onlara bir destekte sizden gelsin.'' diyoruz ve bütün katılımcıları "Tohum Otizm Vakfı" yararına aktivite alanında düzenlenecek kermesimize bekliyoruz...Etkinlik Programı;7 Aralık Salı (Oditoryum Sergi Salonu)

11:00 – 12:45 // Network Academy – Powerpoint ile Sunum Teknikleri

Coffee Break

13:00 – 14:45 // İpek ARAL KİŞİOĞLU – Kaynağım İnsan* Blogunun Kurucusu - İnsan Kaynakları Yönetimi

Coffee Break

15:00 – 16:45 // Murat TUNALI – Hızlı Okuma Teknikleri8 Aralık Çarşamba (Oditoryum Sergi Salonu)

11:00 – 12:45 // Network Academy – İleri Excel Eğitimi

Coffee Break

13:00 – 14:45 // TÜRKİYE'DE İLK KEZ!

DRAGONS' DEN TÜRKİYE SÖYLEŞİSİ- Alphan MANAS, Baybars ALTUNTAŞ, Gamze CİZRELİ, Nevzat AYDIN, Yalçın AYAYDIN (Sertifika Verilmeyecektir)

Coffee Break

15:00 – 16:45 // Youthholding Yöneticisi9 Aralık Perşembe (C Blok Konferans Salonu)

11:00 – 12:45 // Network Academy – Photoshop Semineri

Coffee Break

13:00 – 14:45 // Canan AKÜZÜM – BAYER Kıdemli Müşteri Geliştirme Müdürü – Satış Mesleğinde Hedef Belirleme ve Başarma

Coffee Break

15:00 – 16:45 // Ufuk Ulaş POLAT – Elginkan (ECA) Holding İK Uzmanı – Kariyerinizi Nasıl Planlamalısınız ?10 Aralık Cuma (C Blok Konferans Salonu)

11:00 – 12:45 // İsmail ÖZDEMİR - Aerodeon** Mobil Pazarlama Genel Müdürü

Coffee Break

13:00 – 14:45 // Sony veya Samsung Pazarlama Müdürü

Coffee Break

15:00 – 16:45 // Ali Kubilay Ilgın – Michael Page International*** Mühendislik Birimi Müdürü – CV Hazırlama Teknikleri
*Kaynağım İnsan :

Türkiye'de kapsamlı bir İnsan Kaynakları blogu olmaması eksikliğinden yola çıkarak yayın hayatına başlayan Kaynağım İnsan'da, mesleki uygulamalar, ülkemiz ve dünyadaki mesleki gelişmeler hakkındaki bilgi, tecrübe, araştırma ve görüşler okuyuculara gündelik olarak ulaştırılıyor.

Blogun 'Profesyoneller' bölümünde işinin uzmanlarını tanıtmak, 'Soru/Cevap' bölümünde okuyuculardan gelen soruları yanıtlamak ve 'Kariyer' bölümünde ise iş arayan ile işvereni buluşturmak, blogun en önemli özelliklerini taşımakta.
**Aerodeon :

2002 yılında Türkiye'nin ilk uluslararası mobil pazarlama ajansı olarak çalışmalarına başlayan Aerodeon, bugüne kadar 1000'in üzerinde mobil pazarlama kampanyası ve mobil uygulama gerçekleştirmiştir. Türkiye'de ilk cep katalog, ilk mms blogging, ilk ambalaj üstü melodi dağıtımı, ilk B2B kampanya, ilk 2D barkod kampanyası ve marka adına hazırlanan ilk mobil oyun uygulamaları Aerodeon tarafından hayata geçirilmiştir.Aerodeon Turkcell tarafından 5 yıldır arka arkaya Golden Partner seçilen tek mobil pazarlama ajansıdır. Ayrıca; ' En Başarılı Mobil Pazarlama Ajansı, Best Use of Mobile Marketing in EMEA, En Başarılı Mobil Pazarlama Uygulaması, En Başarılı Co-branding Kampanyası, MMA tarafından verilen özel başarı ödülü, En İyi Mobil Kampanya, En İyi Mobil Medya Kullanımı ' gibi 2004'den bu yana çeşitli ödüllere sahiptir.
***Michael Page :

Dünyanın önde gelen uzman seçme ve yerleştirme danışmanlık şirketlerinden biri olan Michael Page, Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerikada bulunan ofisleriyle hizmet vermektedir. Sunday Times'ın Çalışmak için en iyi 100 şirket listesinde yer alan Michael Page, dünya çapında 15'den fazla alanda iş olanağı sunuyor.


Aktif etkinlik bulunmamaktadır.