elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

VİKO ARTLINE İle Doğal Taşlarla Doğal Güzellik

Doğa bize hayatın farklı alanlarında kullanmak üzere birbirinden değerli armağanlar sunuyor. Bunların arasında kendilerine özgü özellikleri ve renkleri ile bugün dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında yer alan doğal taşlar çok özel bir yere sahip bulunuyor. Doğal taşlar şimdi VİKO Artline’ın Novella koleksiyonu ile evleri doğallığın zarif dokunuşu ile süslüyor. Novella serisi elektrik anahtarı ve prizler; Himalaya grisi, Guatemala yeşili, Slate grisi ve natürel beyaz taş alternatifleri ile yaşam alanlarına ruh katıyor.A- A+
12.07.2014 tarihli yazı 7395 kez okunmuştur.
Bazen dekorasyonda gerçekleştireceğiniz çok ufak farklılıklar bile yaşam alanlarının bambaşka bir çizgiye ve kendine has bir stile sahip olmasını sağlayabiliyor. Elektrik anahtarları ve prizler de yaşam alanlarınızda bu farklılıkları yaratabileceğiniz en önemli unsurlar olarak öne çıkıyor. Öte yandan evlerin dış mekan kaplamalarında gördüğümüz doğal taşlar son zamanlarda iç mekan tasarımlarında da sıklıkla kullanılıyor. VİKO Artline, Novella serisi ile doğal taşları elektrik anahtarı ve priz tasarımlarına taşıyor. Minimalist tasarımları, ince ve keskin hatları ile Novella serisi elektrik anahtarları ve prizler, dekorasyonda detayların ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor.  
 Sadeliğin ve Beyazın Zarif Işıltısı…

İtalya’nın Carrera bölgesi,  mermer dünyasının başkenti… Carrera’dan çıkartılan beyaz mermer, Novella serisi ile ev dekorasyonunda modern bir tarz arayanların tercihi oluyor. Novella serisi elektrik anahtarları ve prizler, beyaz rengi ve yalın tasarımı ile aydınlık, ferah, ışıltılı bir atmosfer yaratmak isteyenler için ideal.

 

Ulaşılması Zor ve Etkileyici; Himalaya Grisi…

Kimileri, zor elde edilen güzelliklerin peşinden koşmayı sever. Eğer siz de onlardan biriyseniz, Novella’nın dünyanın ulaşılması en zor zirvesi Himalaya’lardan çıkartılan çok özel bir dağ taşından üretilen Himalaya grisi alternatifi tam size göre. VİKO Artline, Himalaya grisi elektrik anahtarı ve prizler ile şıklığa farklı bir pencere açıyor.
 

►   VİKO Artline Himalaya Grisi Elektrik Anahtarı

 

Dekorasyonda Sıcak Bir Esinti; Guetemala Yeşili…

VİKO Artline’in Guetemala yeşili alternatifi, dünya tarihinde silinmez izler bırakan antik Maya medeniyetinden, bölgenin volkanik göllerinden ve tropik ormanlarından izler taşıyor. Guetemala’ya özel yeşil renkli bir doğal taştan üretilen, Guetemala yeşili elektrik anahtarları ve prizler, kullanıldığı her mekana sıcaklık veriyor. 
 

►   VİKO Artline Guetemala Yeşili Elektrik Anahtarı
 
 

Derinlerin Göz Alıcı Güzelliği; Slate Gri…

Doğanın kimseyle paylaşmadığı sırlarını örten masmavi denizler, aynı zamanda onun birçok güzelliğinin de koruyuculuğunu üstleniyor. İşte bu güzelliklerden biri olan ve milyarlarca yılda oluşan kayrak taşından üretilen Slate gri seçeneği, VİKO Artline’ın Novella serisinde yaşam alanlarına değer katıyor. 
 

►   VİKO Artline Slate Gri Elektrik Anahtarı


Kaynak:

► 


 
Çağın Özçivit Çağın Özçivit Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır