elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Pro Dimmer ile Enerji Kontrolü Nasıl Yapılır

Enerji tasarrufu dünya kaynaklarının tükenmekte olduğu şu günlerde herkesin bilincinde olması gereken bir durumdur. Bu tasarrufu kaliteden ödün vermeden yapmak, VİKO Pro Dimmer serisi ile yapmak mümkün.A- A+
13.01.2015 tarihli yazı 7798 kez okunmuştur.

VİKO Pro Dimmer Serisi ile Enerjinin Kontrolü Sizde


Dünyada doğal kaynaklar hızla tükeniyor ve çevre kirliliği her geçen gün artıyor. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak ise hepimizin ortak sorumluluğu. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, enerji tasarrufunun her geçen gün daha da önemli hale geldiği günümüzde lambaların ihtiyaç duyulduğu seviyede aydınlatma yapmasını sağlayan Pro Dimmer Serisi ile hem teknolojik bir çözüm sunuyor hem de mekanlara konfor getiriyor.


 
 Şekil 1: 4 farklı rengiyle Pro Dimmer Serisi


VİKO, şimdi herkesi konforlu bir yaşam için enerji verimliliğini ön planda tutan çevreye duyarlı ve inovatif elektronik ürünlerle tanıştırıyor. Avrupa standartlarına uygun olarak Türkiye’de tasarlanan ve üretilen VİKO Pro Dimmer Serisi, konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. VİKO Pro Dimmer Serisi ile tüm mekanlarda ışığın seviyesini dilediğiniz gibi ayarlamak size kalıyor.


İstenildiğinde loş bir ortam yaratılabilirken istenildiğinde tüm ışıkların seviyesi artırılarak maksimum aydınlık elde edilebiliyor. Aşırı yük ve kısa devre koruma özelliği ile birlikte tesisat ve aydınlatma kaynaklı hatalara karşı üstün koruma sağlayan VİKO Pro Dimmer Serisi’nde 4 farklı model bulunuyor. Seri, Push On-Off özelliği sayesinde tek tuşla açma-kapama kolaylığı ve kendinden Veavien özelliği ile dikkat çekiyor. Yük tanıma özelliği ile de tüm dim edilebilir lamba türleriyle uyum sağlanabiliyor.

 Şekil 2: Pro Dimmer Serisi'ne yakından bakış


VİKO Pro Dimmer Serisi; masif ahşap, cam, corian ve doğal çerçevelerle kombinlenerek dekorasyonunuza da farklı bir hava getiriyor.
Kaynak:

Gizem Yağmur Kılıç Gizem Yağmur Kılıç Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır