elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Actassi Serisi |
Yapısal Kablolama Kurulumu

Konnektörlerden patch panellere, patch cord'lardan, kabinet sistemlerine kadar bir network kurulumunda ihtiyaç duyulabilecek tüm altyapı malzemelerini içeren Actassi Serisi; estetik, güvenlik, montajda zaman tasarrufu gibi fark yaratan özellikleriyle dikkat çekiyor.A- A+
12.11.2013 tarihli yazı 10669 kez okunmuştur.
Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, ofislerde ve ticari binalarda iyi bir yapısal kablolama kurulumu için ''Farklılıkları ortadan kaldırıp fark yaratacak!'' sloganı ile Actassi Serisi’ni tanıttı. Bir ofisin yapısal kablolamasının kurulumu gerçekleştirilirken, çözüm sunan çok sayıda markayla karşılaşmak zorunda kalınır. Fakat her marka farklı dizayn ve teknolojilere sahiptir. Bu yüzden çoğu zaman satın alma kısmı, ürünleri bir araya getirip kurulumu gerçekleştirmekten daha kolaydır.
 

İlginizi Çekebilir: Fiber Optik Kablolar
 

 


Schneider Electric, bu sorunu ortadan kaldırmak için; LexCom, Infraplus, Clipsal Datacomms, Sarel, Himel gibi bilişim teknolojileri sektöründe her biri kendi yerel pazarında uzman alt markalarını, uluslararası tek bir seride toplamaya karar verdi ve Actassi’yi yarattı.


 


Schneider Electric EcoBusiness&Building Marketing ManagerSerdar Aziret “Biz tüm bu markalarımızın artılarını ve eksilerini belirleyip, en iyi performansı veren ürünleri seçtik. Sonuç olarak, konnektörlerden kabinlere kadar tüm ürünleri içeren geniş bir seri yarattık. Actassi sayesinde, iyi bir yapısal kablolama kurulumu sağlamak için çok fazla uğraşmak gerekmeyecek. Actassi, kullanışlı bir seri olması ve estetik, güvenlik, zaman tasarrufu gibi fark yaratan tüm diğer avantajlarının yanı sıra müşterilerimiz için standartlara uygun, sistem garantili bir çözüm sunuyor” diye konuştu.
 

       ►İlginizi Çekebilir: Enerji Kabloları
 

ACTASSI İle Hızlı Ve Sorunsuz Çözüm

Schneider Electric, Ar-Ge’ye büyük önem vererek geliştirdiği ürünlerinde yüksek teknoloji ve sanatsal bir tasarım estetiğini bir araya getirerek bugünün ve yarının trendlerini oluşturmak için çalışıyor. Bu anlayışın bir ürünü olan Actassi serisi de bir network kurulumunda ihtiyaç duyulabilecek altyapı malzemelerini içeriyor. Actassi’nin ürün gamı konnektörlerden patch panellere, patch cord'lardan kabinet sistemlerine kadar komple bir çözüm için gereken tüm ürünleri kapsıyor.
 

 
 
Diğer Schneider Electric çözümleriyle birlikte kullanılabilen Actassi serisi, distribütör firmalar, müteahhitler, kamu ve özel projelerdeki mühendislik firmaları tarafından geliştirilen orta ve üst segment projeleri hedefliyor. Ticari binalar ise ürünlerin birincil kullanım alanı olarak öne çıkıyor. Actassi; ofis, veri merkezi, hastane ya da okul gibi farklı binalarda ağ performansını artırarak kurulum başarısını yükseltiyor.
Orçun ŞEN Orçun ŞEN Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırGÜNÜN FİRMASI