elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Schneider Ürün Grubu Başkan Yardımcısı VEKMAR A.Ş’yi ziyaret etti

Schneider Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Barthold Veenendaal, Vekmar A.Ş’yi ziyaret etti. Yapılan toplantıda endüstriyel otomasyon ürünleri hakkında birçok konu görüşüldü. Toplantı Vekmar A.Ş’nin 2014 yılı satış stratejileri konulu sunumuyla sona erdi.A- A+
19.10.2013 tarihli yazı 10447 kez okunmuştur.
1994 yılında kurulan, bugün itibariyle içlerinde Schneider'in de bulunduğu sektörün öncü firmalarının bayiliğini ve distribütörlüğünü yapan VEKMAR A.Ş'yi Schneider Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Barthold Veenendaal ziyaret etti.

Fransa merkezli dünya enerji devi Schneider Elektriğin Endüstri Ürün grubu Başkan Yardımcısı Barthold Veenendaal, Schneider Türkiye’ye gerçekleştirdiği kısa ziyareti sırasında yoğun programına rağmen VEKMAR A.Ş’yi ziyaret ederek onurlandırdı.

 
 

Barthold Veenendaal’a, Türkiye Schneider Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Songül Mavruk’nda eşlik ettiği ziyaret sırasında VEKMAR A.Ş Dış Ticaret Koordinatörü Elektrik Yüksek Mühendisi Ufuk Çaparoğlu ve ekibiyle birlikte bir araya geldiler.
 
►İlginizi Çekebilir : Schneider Electric’ten Spectra HD 1080

Endüstriyel otomasyon ürünleri ile ilgili olarak pazar analizi ve karşılıklı beklentilerin görüşüldüğü toplantı VEKMAR A.Ş’nin 2014 yılı satış stratejileri konulu sunumuyla sona erdi.


VEKMAR Hakkında


1994 yılında kurulan VEKMAR, enerjide komple çözüm modelini kendisine ilke edinerek ürün ve hizmet çeşitliliğini sürekli olarak büyütmeyi hedeflemiştir. 2000'li yıllara gelmesiyle birlikte, hedefleri doğrultusunda büyüme ve ilerleme ivmesini hızlandırmış, gerek müşterileri gerekse tedarikçileri ile uzun soluklu ilişkiler tesis etmeye önem vermiştir.


Sürekli değişim gösteren sektör eğilimlerini ve toplumun sosyo-ekonomik yapısını büyük bir titizlikle takip edip yapılanmasını bu paralellikte icra ederek son kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde organize olmuştur. Ticari hedeferinin hiçbir zaman mühendislik analitiğinin önüne geçmesine izin vermeyerek bir yandan kadrosunda teknik kapasitesi yüksek mühendislere yer verirken diğer yandan müşterisinin hak ve menfaatlerini korumak için kalite sistemine sürekli yatırım yapmıştır. Çağdaşlığı ve yaşadığı toprakların ticari mantığını bir arada barındırabilen, müşterisi ile eş zamanlı bilgi ve tecrübe paylaşımına önem veren yapısıyla endüstriyel tesisler, müteahhitler, bölgesel satıcı firmalar başta olmak üzere tüm müşteri grupları tarafından tercih edilerek, yüksek satış potansiyelinin sağlamış olduğu tedarik gücü ile her zaman en iyi şartları elde ederek müşterilerine sunmuştur.