elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

WIN Fuarı İçin Ücretsiz Davetiye !

Avrasya Bölgesinde üretim sanayiinin en büyük etkinliği olan WIN fuarları sektördeki gelişmelere ışık tutmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda WIN Faz 2 adı altında altında Endüstriyel Otomasyon, Elektrik - Elektronik, Hidrolik&Pnömatik ve İç Lojistik sektörlerini bir araya getiren fuar, bu sene WIN Automation olarak 21-24 Mart 2013 tarihlerinde 10:00- 18:30 saatleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi' nde katılımcıları ve ziyaretçileri ağırlayacak.A- A+
15.03.2013 tarihli yazı 11662 kez okunmuştur.
WIN fuarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen “Endüstriyel Etkinlikler Zirvesi” günümüzün sofistike ve birbirine rakip olan teknolojilerini tartışmak için mükemmel bir platform sağlıyor.  Avrasya’nın en önemli ekonomik forumu olarak iş adamlarını, bilim adamlarını,  akademisyenleri, politikacıları, gazetecileri bir araya getiriyor ve fikir alış verişinde bulunmaları için imkan sunuyor.

2012 yılında yapılan WIN Automation Fazı' na 42 farklı ülkeden gelen 1744 katılımcı firma, 30.754m2 net alanda 83 ülkeden fuarı ziyaret eden 75.699 sektör profesyoneline ürünlerini sunma fırsatı yakalamıştır.

WIN Fuarı için ücretsiz davetiyeler, fuarın sitesinden son derece kolay şekilde temin edilebilir. Ücretsiz davetiyeye sahip olmak için sırasıyla şu adımları izlemelisiniz:

► Linke tıklayarak ücretsiz davetiye sayfasına gidip gerekli bilgileri girerek kaydet butonuna tıklayın. http://www.win-fair.com/free_entry_form.php 
► Ekrana gelen sayfadaki bilgileri kontrol ettikten sonra yazıcıdan davetiyenizin çıktısını alın.
► Çıktısını almış olduğunuz davetiyeyi fuara giriş sırasında görevliye verin ve ziyaretçi kartınızı teslim alın.
► WIN - World of Industry fuarlarında organize edilen farklı sektörlerdeki lider fuarların sinerjisi, hem katılımcı hem de ziyaretçi yönünden ilgili sektörlerdeki iletişim ağınızı genişletmenizi sağlamaktadır.
WIN fuarlarını ziyaret eden çok yüksek oranda hedef ziyaretçilerin %93’ünü karar vericiler oluşturmaktadır.
Deutsche Messe 63 farklı ülkede 100’den fazla temsilciliğe sahiptir. Hannover Messe Bilesim bu network ile doğru tanıtım kanallarını kullanarak tanıtım çalışmaları yapmakta ve sizlere doğru ziyaretçiyi getirmektedir. Fuarların medyadaki tanıtımı ile ilgili ulusal ve uluslararası platformda 16 TV kanalı, 29 Radyo kanalı ve 62 günlük gazete ile reklam ve film gösterimi gerçekleştirilmiştir.
T.C. Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile yürütülen verimli satın almacı programı yurtiçinde ve yurtdışında sanayi ve ticaret odaları, sektörün dernek ve birlikleri ile iş birliği yapılarak organize edilmektedir.
2013 yılında Türkiye’deki tek endüstriyel platform WIN fuarları olacaktır! Fuarlarda yerinizi alarak özellikle Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya’dan yeni müşteriler bulabilirsiniz.ENOSAD’ın (Endüstri Otomasyon Sanayicileri Derneği) açıklamalarına göre Türkiye’de 2010 yılında % 8-10 arasında bir büyüme gerçekleştiren endüstriyel otomasyon sektörünün önemi uluslararası firmaların yatırımlarıyla daha da artmaktadır.

Otomasyon Bölümü - Ana Konular:

Montaj&Taşıma Sist., Doğrusal Konumlama Sist.
Robot Teknolojisi
Endüstriyel Görüntü İşleme Sistemleri
Kontrol Sistemleri, PLC, SCADA
Sensör ve Hareket Sistemleri (Aktuators)
Endüstriyel PC’ler
Haberleşme, Ağlar ve Field Bus Sistemleri
Gömülü Sistemler
Ölçme ve Test Sistemleri
Endüstriyel Otomatik Bilgi Yakalama ve Tanımlama Sist.
Endüstriyel IT ve Yazılımlar
Lazer Teknolojisi
Endüstriyel Bina Otomasyon Sistemleri
Otomasyon Servisleri


IGEME’nin 2010 raporuna göre Türkiye’deki elektrikli makineler endüstrisinin 2009 yılında toplam ihracatlar içindeki oranı 4.4 milyar $ pazar payıyla % 4.3’dür ve Türk malı elektrikli makineler başta Irak, Suudi Arabistan, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, İtalya, İngiltere, Almanya ve Fransa olmak üzere 200’e yakın ülkeye ihraç edilmektedir.

Elektrik & Elektronik Dünyası Ana Konular:

Elektrik Enerjisi Üretim Sistemleri, Yanmalı Makineler, Yenilenebilir Enerji
Transformatörler, Akümülatörler ve Kesintisiz Güç Kaynakları
Elektrik Motorları, Frekans Dönüştürücüleri, Motor Sürücüler
Dişliler ve Mekanik Sürücü Sistemleri
Elektrik Güç İletimi için Kablolar ve Ekipmanlar
Elektrik Şalterleri ve Elektrik Güç Dağıtımı Malzemeleri
Elektronik ve Opto Elektronik Malzemeler
Elektrik ve Elektronik Test ve Ölçü Malzemeleri
Aydınlatma Malzemeleri
Elektrik Güç ve Mühendislik Hizmetleri
 


Akışkan Gücü Derneği (AKDER)’in açıklamalarına göre 2010 yılında sektörün toplam 750 milyon TL’lik yurt içi satış hacminin yaklaşık 550 milyon TL’si Hidrolik, 200 milyon TL’si de Pnömatik satışlarından oluşmaktadır.

Yağlı Hidrolik Sistemler ve Elemanları
Su Hidrolik Sistemler ve Elemanları
Pnömatik Sistemler ve Elemanları
Yağlama Sistemleri, Elemanları ve Makine ve Hidrolik Sistemler için Yağlar
Hidrolik ve Pnömatik Hizmetleri
 


Türkiye’de ve diğer tüm ülkelerde yatırım maliyetlerinin düşürülmesi, depolama alanı gibi konular lojistik ve depolama yöneticilerinin üzerinde yoğunlaştıkları en önemli başlıkları oluşturmaktadır.

Vinç ve taşıma sistemleri
Depolama ve antrepolama sistemleri
Paketleme, hizmete sokma ve tartma sistemleri
Tamamlanmış, anahtar teslim malzeme taşıma sist.
Lojistik, intralojistik ve yazılım sistemleri
Malzeme taşıma ve lojistik hizmetleri Nakliye
 

Fuar Alanının Yerleşim Planı
Ayrıntılı bilgi için: http://www.win-fair.com

Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.