elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Webinar |
Endüstri 4.0 Olgunluk Seviyenizi Nasıl Ölçebilirsiniz - Trovarit Türkiye

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan Webinar serisinin yeni konuğu Trovarit Türkiye Genel Müdürü Sn. Muharrem GEZER, 18 Ocak 2018 Perşembe Saat 11.00 - 12.00 arasında canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Konu: Endüstri 4.0 Olgunluk Seviyenizi Nasıl Ölçebilirsiniz?. Detaylar haberimizde.A- A+
18.01.2018 tarihli yazı 6873 kez okunmuştur.

Canlı Yayın: elektrikport.tv

Sektörel Eğitim Projesi: Webinar
 

"Türkiye'nin En Büyük Mühendislik Portalı" 
ElektrikPort, Webinar serileri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.

Düzenlenen seminerler ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. 

Kayıt gerektirmeden "Ücretsiz" olarak 18 Ocak 2018 Perşembe | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Sıradaki canlı yayın konuğumuz, TROVARIT Türkiye firmasından, "Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme" konuları üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Sn. Muharrem GEZER olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır. 


 

"ENDÜSTRİ 4.0 OLGUNLUK SEVİYENİZİ

NASIL ÖLÇEBİLİRSİNİZ
"       Canlı Yayın: elektrikport.tv


18 Ocak 2018 Perşembe | Saat 11.00 - 12.00


#Endüstri40 hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında  Sn. Muharrem GEZER'e iletebilirsiniz.
 


Trovarit, "Endüstri 4.0 Navigatör" ürünü ile şirketlerin dijitalleşme endeksini ve Endüstri 4.0 olgunluk seviyesini somut verilerle ölçer, raporlar ve gelişim alanları için yol haritasını sunar.

 

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.