elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

SAÜRO'11

Sakarya Üniversitesi 3. Ulusal Robot Yarışması 30 Nisan- 1 Mayıs tarihleri arasında Sakarya Üniversitesi BESYO spor salonunda gerçekleştirilecektir.A- A+
17.04.2011 tarihli yazı 2877 kez okunmuştur.

Sakarya Üniversitesi 3. Ulusal Robot Yarışması 30 Nisan- 1 Mayıs tarihleri arasında Sakarya Üniversitesi BESYO spor salonunda gerçekleştirilecektir.SAÜRO 2009 ve 2010 yıllarında düzenlediği robot yarışmalarıyla tanınmış ve marka değeri haline gelmiştir, kısa süre içerisinde yüksek katılımcı kitlesine ulaşmıştır.SAÜRO Nedir?SAÜ Elektrik Elektronik Topluluğunun (3e Community) kurup yönettiği SAÜ Robot Topluluğunun kısa adıdır.


SAÜ Robot Yarışması robotik üzerine çalışma yapan veya merakı ve yeteneği olup çalışma yapmak isteyen öğrenci ve akademisyenlere yöneliktir, yarışmaya tüm üniversite, lise öğrencileri ve akademisyenleri katılım gösterebileceklerdir.SAÜRO'nun Amacı Nedir?


Yarışmaya hazırlanma süreci ile yarışma bünyesinde olan etkinlikler vasıtasıyla genç beyinleri bir araya getirmeyi ve var olan teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni teknolojiler üzerine çalışan bir organizasyondur.Nasıl Katılım Sağlanır?Mini sumo, sumo, eklemeli çizgi izleyen, gelişmiş çizgi izleyen ve serbest katagoride yarışacak yarışmacılar http://2011.saurobot.org/ adresinden başvuru yapabilirler.
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.