elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

IEEE İç Anadolu Bölge Toplantısı |
Erciyes Üniversitesi

IEEE Türkiye Öğrenci kolları olarak yılda iki defa büyük organizasyonlar (IEEE Türkiye Başkanlar Kurultayı ve IEEE Türkiye Öğrenci Kolları ve GOLD Kongresi) ve bunları takiben her ay bölge toplantıları gerçekleştirilmektedir. Erciyes IEEE Öğrenci Kulübü olarak 23-24 Mart tarihlerinde Kayseride İç Anadolu Bölge Toplantısını 12 üniversiteden katılan IEEE kollarıyla birlikte gerçekleştirildi.A- A+
06.04.2013 tarihli yazı 4298 kez okunmuştur.
Bölge toplantılarında, bölgedeki diğer üniversitelerdeki IEEE kolları ile iletişim halinde kalmak, IEEE kol sorunlarının görüşülmesi, konusunda uzman kişilerle konferanslar düzenlenmesi ve ev sahipliği yapan üniversite sayesinde o şehrin tanıtımının yapılması amaçlanmaktadır. 

Bu kapsamda iki gün süren toplantının ilk günü, Erciyes IEEE Öğrenci Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı ve Erciyes IEEE Öğrenci Kulübü Akademik Danışmanı Doç. Dr. Ö.Galip Saraçoğlu’ nun açılış konuşmasıyla başlamış ve ardından Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Alçı’ nın “Ar-Ge ve İnavasyon” adlı konuşmasıyla devam etmiştir.Öğleden önceki son oturumda ise Seferoğlu Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Seferoğlu “Yenilenebilir Enerji” adlı sunumunu gerçekleştirmiştir.Öğleden sonra yaptığı proje ile teknogirişim hibesi alan Ahmet Kiraz “Gişimcilik ve Teknogirişim” sunumunu gerçekleştirdi. Ardından IEEE Kolları sunumları ve sorunları görüşülmüştür.

Etkinliğin ikinci gününde ise Kayserinin sembolü olan Erciyes Dağı gezisi ve Kayserinin çeşitli yerleri katılımcılara tanıtılmıştır.


Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.