elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Facebook'ta e-posta Dönemi

adınız@facebook.com adresi ile artık anında e-postalarınızı ücretsiz kontrol etmeniz mümkün olacak.A- A+
02.02.2011 tarihli yazı 3931 kez okunmuştur.

Facebook'un yeni e-posta servisi belirli geliştiricilere ve demo kullanıcılarına açık olarak yayına girdi. Facebook e-posta adresini kullandıktan sonra normal e-postanın sonunun geleceğini şimdiden duyurabiliriz. Google Wave'in yapamadığını Facebook yaparak bu e-posta serüvenine son noktayı koydu.

Şu adresten demo isteğinde bulunduktan sonra 1 veya 2 hafta içerisinde profilinizde bir ajax popup uyarı penceresi çıkarak yeni gelen kutusuna geçip geçmeyeceğinizi soruyor. Sizde şimdi dedikten sonra yeni gelen kutusuna geçiyorsunuz.

Yeni gelen kutusunda sohbet penceresinde çevrimdışı olsalar bile mesajlaşarak anlık sohbet yapabiliyorsunuz ve enter tuşunu aktif olarak msn messenger sohbet penceresi gibi kullanarak gönder butonunu kullanmıyorsunuz.

Kullanıcı adınız facebook.com/deneme ise e-postanız deneme@facebook.com oluyor. Gelen kutunuz 2 'ye bölünüyor. Birincisi tanıdığınız kişilerden gelen e-posta ve mesajlar, diğeri tanımadığınız kişilerden gelen mesaj ve e-postalar.

Yeni e-posta göndermek için yeni mesaj gönder butonuna tıkladıktan sonra To: kısmına e-posta adresini yazıyor ve mesajınızı yazdıktan sonra mesaja dosya ve resimde iliştirebiliyorsunuz. Tamamiyle ajaxın sonuna kadar kullanıldığı serviste anlık iletişimin sonuna kadar keyfini yaşıyorsunuz.

ÜCRETSİZ TELEFONDAN E-POSTALARINIZI OKUYOR CEVAPLIYORSUNUZ

Sık kullandığınız müşterileri, arkadaşlarınızı ve diğer iletişim adreslerinizi facebook mesajlar kutusundan takip edebilirsiniz. Mobilden (0.facebook.com) ücretsiz girdiğinizde gelen kutusunda sadece e-postanın adını göreceksiniz. E-postanın gönderenin adı linkine tıklıyorsunuz ve karşılıklı yanıtlama penceresi çıkıyor. İşte buradan e-posta ile sınırsız mesajlaşabilirsiniz. Yer imlerinde adı 'mesajlarım' olarak geçiyor.Kaynak: ve Teknoloji


Aktif etkinlik bulunmamaktadır.