elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ENTES’in Sunumuyla, Samsun Galip Mühendislik’te Enerji Verimliliği Çözümleri ve Kompanzasyon Uygulamaları Semineri Düzenlendi

Enerji sektörünün lider firmalarından ENTES, Galip Mühendislik iş birliği ile Samsun'da "Enerji Verimliliği Çözümleri ve Kompanzasyon Uygulamaları" konulu bir seminer düzenledi.A- A+
28.05.2024 tarihli yazı 1020 kez okunmuştur.
Enerji sektörünün lider firmalarından ENTES, Galip Mühendislik iş birliği ile Samsun'da "Enerji Verimliliği Çözümleri ve Kompanzasyon Uygulamaları" konulu bir seminer düzenledi. Sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, enerji verimliliği konusunda farkındalık yaratmayı hedefledi. İki gün süren eğitim programının ilk gününde kamu kuruluşlarından, ikinci gününde ise bölgedeki büyük sanayi kuruluşlarından teknik ekiplerle buluşuldu.Seminer, ENTES Yurt İçi Satış Çözüm ve Uygulama Lideri Şükrü Mamuş ve Ürün Grup Müdürü Baki Tuncer'in liderliğinde gerçekleştirildi. Katılımcılar, enerji verimliliği ve kompanzasyon uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinme imkanı buldu. Mamuş ve Tuncer, enerji sektöründeki yenilikçi çözümler ve teknolojik gelişmeleri uygulamalı olarak tanıttı.

Enerji verimliliği ve yeşil enerji alanında önemli çalışmalara imza atan ENTES, sektördeki yerini güçlendirmeye devam ediyor. Seminerde ele alınan konular ve sağlanan eğitimlerle, enerji sektörüne katkı sağlamayı hedefleyen ENTES, gelecekte de benzer etkinliklerle farkındalık yaratmayı sürdürecek.

 


ENTES ve Galip Mühendislik iş birliği ile düzenlenen etkinlik, sektör profesyonellerinin enerji verimliliği konusunda bilinçlenmesine önemli katkılarda bulundu.


 
Kaynak:ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.