elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Sektörel Gelişim Sempozyumu Kulüp detay Yazdır

Sektörel Gelişim Sempozyumu

A- A+
26.12.2010 tarihinden itibaren 3238 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ IEEE Kulübü
E-Posta : mehmet.ekmekci@ytuieee.org
Katılım : Ücretsiz
İletişim : 0536 661 60 75
Yer :

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin 100. yılında 101 proje kapsamına aldığı Sektörel Gelişim Sempozyumu "Yeşil Enerji Zirvesi" etkinliği YTÜ IEEE Öğrenci kulübü tarafından  28-29 Aralık 2010 tarihinde YTÜ Oditoryum ve Sergi Salonu'nda gerçekleşecek.
Günümüzün en popüler  tartışma konuları arasında yer temiz enerji, alternatif enerji, enerji politikaları, enerji üretimi gibi  alanlar etkinlik boyunca alanında uzman akademisyenler, sektörün önde gelen sanayicileri ve derneklerinin bir arada yer alacağı oturumlarla masaya yatırılacak.
Her sene farklı alanlara ışık tutan bu etkinlik sektörünün öncü fimalarınında desteğini arkasına almış durumda. Arçelik'in ana sponsorluğunu yüklendiği etkinlikte  Anel Enerji, Siemens, Aygaz'da gümüş sponsurlukla aktiviteye destek sağlamaktadır.  Aktivitenin duyurulması ve tanıtım işini  ise elektirkport, üniaktivite ve kariyer genç üslenmekte.
Bunlara ek olarak onur konuğu olarak CERN Araştırma  Merkezi'nde görevli Bilge Demirköz ve Yahşi Cazibe dizisi  ekibide etkinlikte yerlerini alacaklar.