elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
YTÜ IEEE Kulübü Tüm aktiviteleri Yazdır

YTÜ IEEE Kulübü

A- A+
24.11.2009 tarihinden itibaren 6921 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.ytuieee.com/


“Institute for Engineers and Everybody Else” açılımıyla IEEE, bütün pozitif bilim dallarına hitap ederek; bünyesinde, teknik anlamda çalışmalar yapmayı kendine hedef edinmiş farklı alanlardan birçok üyeyi barındırmaktadır. İçinde barındırdığı 50 ye yakın topluluk ile farklı bilim dallarına hitap etmekte ve bu alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu çok yönlü yapıyı kendine örnek alan YTÜ-IEEE ise, komiteleriyle bu çalışma mekanizmasını benimsemiştir.

Yönetim kurulu, denetleme kurulu ve idari kuruldan oluşan yapımızla, amatör ruhumuzu şirket profesyonelliğiyle birleştiriyoruz ve üyelerimize, 8 farklı komiteyle 8 farklı alanda kişisel gelişim imk nı sunuyoruz. İdari kurulda yer alan bu komitelerin her biri, kulübe bağlı fakat kendi içerisinde bağımsız olup, bir komite sorumlusu ve sonradan seçilen yardımcılarından oluşmaktadır. Kulübün olmazsa olmazlarından olan komiteler sayesinde kulüp içerisinde takım çalışması, iş bölümü gibi kavramlar netlik kazanmaktadır.

Bir öğrenci gözünden ise bu yapı, kimi zaman mesleğe atılan ilk adım, kimi zaman kişisel gelişimde başlangıç noktasının tespiti ve rotanın doğru çizimi, kimi zaman ise çeşitli sosyal etkinliklerle yeni insanlar tanıma fırsatıdır. Bir yandan yıllarca devam edecek sağlam dostluklar kurarken, diğer yandan güzel bir arkadaşlık ortamı içerisinde doğru işler yapmanın haklı gururudur. En önemlisi ise yıllar sonra: “Üniversitede hem eğlenip, hem de verimli işlere imza attım.” diyebilmektir.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar