elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Kariyer Günleri 2011 Kulüp detay Yazdır

Kariyer Günleri 2011

A- A+
18.02.2011 tarihinden itibaren 4917 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : İTÜ IEEE Öğrenci Kolu
E-Posta : orkungokhan@gmail.com
Katılım : Ücretsiz
İletişim : (555) 5572149
Yer :

İTÜ IEEE Kariyer Günleri'nin    bu yıl üçüncüsünü düzenlenecek.
Dersler, ödevler, vizeler, yoklamalar derken bir bakıyoruz zaman akıp geçiyor, yaz yaklaşıyor. Yaz demek staj demek, yurtdışı demek, dil eğitimi demek… Peki tüm bunlar ne ara ayarlanacak ? Aynı dertten muzdarip olan biz İTÜ IEEE topluluğu olarak bu işe kendimizce bir çözüm getirdik: "Kariyer Günleri 2011" Bizler öğrenciler, genç mühendis adayları olarak her zamanki gibi derslerimize giriyoruz, güzel güzel notlarımızı alıyoruz, ödevlerimizi veriyoruz, yoklamalara imza atıyoruz ama bir farkla ders aralarımızda bu sefer bizleri bekleyen ve bize yardımcı olmak isteyen konuklarımız var.

Nasıl mı yardım edecekler? Tam da yukarı da bahsettiğimiz sorunlarımıza yardımcı olmak için buradalar. Staj mı konu? Özgeçmişinizi burada hazırlayabilir, başvurmak istediğiniz şirketin yetkilisinden staj hakkında bilgi alabilir ve özgeçmişinizi teslim edebilirsiniz? Tatilde yurtdışı tecrübesi mi yaşamak istiyorsunuz? Gidebileceğiniz yerlerin ve aklınızdaki soruların detaylı bilgisini burada bulabilirsiniz.

Yurtdışına da gidicem ama bir dil sorununu halledeyim daha TOEFL var mı diyorsunuz? Tüm fırsatlarıyla dil okulları da burada bulunacaklar. Bu sene daha çok şirket, daha güzel sunumlar ve bir çok sürprizler ile geliyoruz. Uğramadan derse gidemeyeceksiniz. Kariyer Günleri 2011 şirketlerin Elektrik-Elektronik Fakültesine ulaştıkları platform. Diğer Kariyer etkinliklerinden farkı. Bu yüzden herhangi bir şirket değil seni arayan ve senin alanınla ilgilenen şirketler seni bekliyor. İstanbul'da bu alana en çok öğrenci yetiştiren fakültede şirketler öğrencileri kapmaya çalışıyor.

Sen de kariyerin zorlu yollarından geçmek yerine doğru şirketi bularak doğru yerde olmak istiyorsan, Kariyer Günleri 2011 seni bekliyor.