elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
IzHack 2015 | Bir Siber Güvenlik Etkinliği Kulüp detay Yazdır

IzHack 2015 | Bir Siber Güvenlik Etkinliği

A- A+
10.01.2015 tarihinden itibaren 3897 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : İYTE IEEE
E-Posta : izhack@iyte.edu.tr
Başlangıç Tarihi : 28.02.2015
Bitiş Tarihi : 01.03.2015
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü IEEE Öğrenci Kulübü tarafından ilki düzenlenecek olan IzHack, ElektrikPort sponsorluğunda 28 Şubat-1 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

IEEE IZHACK Nedir?


İYTE IEEE Öğrenci Kolu Computer Society tarafından İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kampüsünde 28 Şubat - 1 Mart (Cumartesi-Pazar) tarihlerinde düzenlenecek olan ve her yıl tekrarlanması planlanan, eğitim ve yarışmalara sahip olan bir Siber Güvenlik etkinliğidir. Siber Savunma alanında bilinçli bireylerin artırılması adına hedef kitlesi olan üniversite öğrencileri ve Siber Savunma sektörünü bir araya getiren bir organizasyon olması amacıyla planlanmıştır.Organizasyon, platin sponsorluğu üstlenen şirketin açılış konuşması ile başlayacaktır. Ardından tam gün sürecek olan eğitimler başlayacaktır. 250-300 katılımcının katılmasını beklenen organizasyonda 10 farklı eğitim konusu olacak. Eğitimler 10 farklı salonda birbirinden farklı konular ve içerikleri şeklinde gerçekleşecek. Eğitimciler ve konular önceden belli olup her katılımcı en fazla bir konuda eğitim alacak. Gün boyu devam eden eğitimler, bir sonraki gün gerçekleşecek olan yarışmalar için bir kılavuz niteliği taşımakla beraber, sahip olunan taze bilgiler yarışmaların canlı kalmasını sağlayacak.Yapacağımız bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Etkinliğe katılabilmek için IzHack sitesini takip ederek kayıt yapabilirsiniz.

Kesinleşen eğitimlerin içerikleri aşağıda belirtilmiştir. İçerikler ve hazırlanacak olan yarışmalar tamamen eğitimcilere ait olmasıyla birlikte eğitim ve yarışma etaplarının bütünlüğü devam etmiş olacaktır.

Basın Yayın Sponsoru
 


 

 

Etkinliğe destek veren eğitimciler:


1. Grup: Zararlı Yazılım Analizine Giriş - Onur Alanbel, Mehmet Kılıç
2. Grup: Web Uygulaması Güvenliği - Mehmet İnce, Barkın Kılıç
3. Grup: Bash/Python ile Sızma Testi Araçlarının Geliştirilmesi -Gökhan Alkan
4. Grup: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi - Alper Başaran
5. Grup: Uygulamalı Pentest - Caner Köroğlu, Mustafa Altinkaynak, Furkan Eminer, Caner Filibelioğlu
6. Grup: Temel Linux - Mertcan Alıcı, Halit Alptekin


Mail adresi: izhack@iyte.edu.tr


Kulübünüzün etkinliklerini ElektrikPort destekliyor!
İletişim: info@elektrikport.com