elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İYTE IEEE Tüm aktiviteleri Yazdır

İYTE IEEE

A- A+
30.11.2012 tarihinden itibaren 10773 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
Web Sitesi : http://www.iyte-ieee.com/
E-Posta : ieee@iyte.edu.tr

2005 yılında, Türkiye’ de 55, Dünya’ da ise 1100’ ü aşkın IEEE Öğrenci Kolları’ndan bir tanesi olarak İYTE’ de kurulan İYTE IEEE Öğrenci Kolu, o günden bugüne İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü öğrencilerine iyi bir üniversite hayatı sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 8. Yılına girdiği 2012 – 2013 döneminde de dinamik ve büyüyen ekibiyle, İYTE’ de daha güzel bir üniversite hayatı oluşturmak adına faaliyetlerine artan bir ivmeyle devam edecektir.

İYTE IEEE Öğrenci Kolu , gerek Yönetim Kurulu, gerek İdari Kurul gerekse Society ve Komiteleri ile, öğrencilerin istekli olduğu her an görev alabileceği bir yapıya sahiptir. 2 yılda bir düzenlenen “ Region 8 Student Branches and GOLD Congress “ e katılarak uluslararası düzeyde; her yıl düzenlenen “ IEEE Türkiye Öğrenci Kolları ve GOLD Kongresi “ ve “ IEEE Türkiye Başkanlar Kurultayı “ na da katılarak ülke çapında İYTE’yi temsil etmektedir. Bunun dışında İYTE’ de uluslararası yarışmalar, kişisel gelişim seminerleri, teknik seminerler, workshoplar, teknik geziler, sosyal faaliyetler düzenlemekte olup sahip olduğu büyük network sayesinde ise diğer üniversite organizasyonlarına katılım sağlamaktadır. Geçtiğimiz aylarda ise Türkiye'nin en büyük Robot Yarışması olan IZTECH RoboLeague’ i düzenlemiştir!

İş olanaklarının oldukça az olduğu ülkemizde iyi bir kariyere sahip olmak üniversiteye adım atar atmaz başlamaktadır. Maalesef yalnızca derslerde başarılı olup diploma almak iyi bir kariyer için yetersiz kalmaktadır. Eğer siz de İYTE’ deki en aktif toplulukların birinde, samimi bir arkadaşlık ortamında kendinizi geliştirmek istiyorsanız İYTE IEEE Öğrenci Kolu’ na katılabilirsiniz. İYTE IEEE Öğrenci Kolu’nda her bölümden ve sınıftan öğrencinin yeteneklerine ve ilgi alanına uygun bir pozisyon bulunmaktadır.
“İYTE IEEE ile geleceğinizi kurun!”

İletişim Bilgileri:
Resmi Web Sitemiz:
http://www.iyte-ieee.com/

Facebook Sayfamız:
https://www.facebook.com/IYTEIEEE

Facebook Hesabımız:
https://www.facebook.com/iyteieee.ogrencikolu

Twitter Hesabımız:
https://twitter.com/iyte_IEEE

IZTECH Roboleague Resmi Web Sitesi:
http://irl.iyte.edu.tr/

IZTECH Roboleague Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/IRL2012

IZTECH Roboleague Twitter Hesabı:
https://twitter.com/IRL2012
 Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar