elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
7.RLC GÜNLERİ Kulüp detay Yazdır

7.RLC GÜNLERİ

A- A+
16.02.2011 tarihinden itibaren 3453 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ IEEE Kulübü
E-Posta : busra.ozturk@ieee.org
Katılım :
İletişim : 05362500066
Yer :

Sektörün en bilinen öğrenci etkinliği 22-23-24 Şubat'da YTÜ Oditoryumunda !

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren YTÜ IEEE öğrenci kulübü tarafından düzenli olarak,6 senedir “RLC GÜNLERİ” adı altında, Elektrik-Elektronik sektörünün mercek altına alındığı bir organizasyon düzenlenmekteyiz.

Öğrencilerin, sektörle ilgili kafalarındaki sorulara cevap bulmalarına yardımcı olmak ve üniversite-sanayi işbirliğine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen bu organizasyonda, sektör çalışanları ve akademisyenler üniversite öğrencileri ile bir araya getirilmektedir.Bu organizasyon bünyesinde gerçekleştirilen özel oturumlarla elektrik-elektronik,otomasyon,enerji vb. sektörler ile üniversitenin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı bir platform yapılmaktadır. Bu organizasyonun amaçlarından biri de öğrencilerin elektrik-elektronik sektörünün dünü,bugünü ve yarını hakkında bilgilendirilerek sektör için daha kaliteli ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Ayrıca organizasyona sektörde söz sahibi önemli firma, dernek ve alanında uluslararası düzeyde başarılı projelere imza atmış akademisyenler de katılımcı olarak destek vereceklerdir. Son olarak sosyal konuların konuşulacağı söyleşi havasında bir oturum gerçekleştirilecektir.

6 senelik geçmişinin verdiği deneyimden ve sektörde edindiği özel konumundan aldığı güçle bu sene 7.si yapılacak olan RLC Günleri, ARÇELİK'in ana sponsorluğunda MERCEDES,VİKO,SCHNEIDER ELECTRIC,ANEL ENERJİ,FEDERAL ELEKTRİK,KEBAN MÜHENDİSLİK,OBO,PHOENIX CONTACT,UNIDO-ICHET gibi sektördeki önemli firmaların katılımıyla gerçekleştirilecektir.Ayrıca YILKODER ve ETMD gibi önemli derneklerin yer aldığı özel oturumlar yapılacaktır. 7.RLC Günleri 22-23-24 Şubat'da Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu'nda gerçekleştirilecektir.