elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
7. RLC GÜNLERİ Kulüp detay Yazdır

7. RLC GÜNLERİ

A- A+
06.01.2011 tarihinden itibaren 3563 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ IEEE Kulübü
E-Posta : onur.cakar@ieee.org
Katılım : ücretsiz
İletişim : 0 536 841 90 91
Yer :

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü tarafından altı senedir düzenli olarak "RLC GÜNLERİ" adı altında Elektrik-Elektronik sektörünün mercek altına alındığı büyük organizasyon bu yıl 22-23-24 Şubat 20101 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu'nda gerçekleştirilecektir.
Öğrencilerin kafalarındaki sektörle ilgili sorulara cevap bulmalarına yardımcı olmak ve üniversite-sanayi işbirliğine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen bu organizasyonda, sektör çalışanları ve akademisyenler üniversite öğrencileri ile bir araya gelmektedir.
Bu organizasyon bünyesinde gerçekleştirilen özel oturumlarla elektrik-elektronik, otomasyon, enerji vb. sektörler ile üniversitenin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı bir platform oluşturulmaktadır. Bununla birlikte diğer senelerden farklı olarak İK (İnsan Kaynakları) alanında üst düzey yöneticilerin ve CEO'ların bulunduğu bir oturum düzenlemek hedeflenmektedir.
Bu organizasyonun amaçlarından biri de öğrencileri sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgilendirerek sektör için daha kaliteli ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Ayrıca organizasyona sektörde söz sahibi önemli firma, dernek ve alanında uluslararası düzeyde başarılı projelere imza atmış akademisyenler de katılımcı olarak destek vereceklerdir. Son olarak sosyal konuların konuşulacağı söyleşi havasında bir oturum gerçekleştirilecektir.
Sektörün en çok bilinen öğrenci etkinliğine herkes davetlidir.