elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
6. RLC Seminer Günleri Kulüp detay Yazdır

6. RLC Seminer Günleri

A- A+
29.01.2010 tarihinden itibaren 3589 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ IEEE Kulübü
E-Posta : 0505 905 7729
Katılım : Ücretsiz
İletişim : Seda GÜNGÖR
Yer :

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü olarak 5 senedir geleneksel olarak düzenlediğimiz “RLC GÜNLERİ” 'nde, Elektrik-Elektronik sektörünün öncü firmalarını üniversitemizde ağırlamakta, organizasyon boyunca çeşitli seminerler ve paneller ile sektörü mercek altına almaktayız .

 
Öğrencilerin, sektörle ilgili kafalarındaki sorulara cevap bulmalarına yardımcı olmak ve üniversite-sanayi işbirliğine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen bu organizasyonda, sektör çalışanları ile üniversite öğrencileri ve akademisyenleri bir araya getirilmektedir.

Bu organizasyon bünyesinde geçmiş senelerden farklı olarak düzenlenecek olan özel oturumlarla ülkemizdeki en büyük sorunlardan biri haline gelen üniversite ile sanayi arasındaki ilişkilerin nasıl arttırılacağı ve sektör ile üniversitenin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı bir platform oluşturulması hedeflemekteyiz. Bu organizasyonun amaçlarından biri de öğrencilerin sektörün dünü,bugünü ve yarını hakkında bilgilendirilerek sektör için daha kaliteli ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Ayrıca organizasyonumuzda sektörde söz sahibi önemli firma, dernek ve alanında uluslararası düzeyde başarılı projelere imza atmış akademisyenler de katılımcı olarak yer alarak destek vereceklerdir.

YTÜ IEEE öğrenci kulübü olarak düzenlediğimiz "RLC Günleri" organizasyonu, 5 senelik geçmişinin verdiği deneyimden ve sektörde edindiği özel konumundan aldığı güçle bu sene de 6.kez 22-23-24 Şubat 2010 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumunda gerçekleştirilecektir. Organizasyon herkese açık olup, katılım ücretsizdir. Katılımcılara sertifika verilecektir.