elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
6. Girişimcilik Günleri Kulüp detay Yazdır

6. Girişimcilik Günleri

A- A+
31.01.2016 tarihinden itibaren 9092 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü
E-Posta : taskincengiz@ytukvk.org.tr
Başlangıç Tarihi : 01.03.2016
Bitiş Tarihi : 01.03.2016
"İş ve Kariyer" alanında Türkiye 1. si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel organizasyonu Girişimcilik Günlerinin bu yıl düzenlenen 6.'sına davetlisiniz.

6.Girişimcilik Günleri; sıradan seminerler zincirinin aksine, sektörlerin nabzını tutan, güncel başlıklar altında düzenlenen “seminerler, paneller, workshoplar, eğitimler’ gibi çeşitli organizasyonların bir arada olduğu, girişimcilerin ve şirket kurucularının Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturulduğu bir etkinliktir. 
 
6.Girişimcilik Günleri içeriğini katılımcılara kendi fikirlerini geliştirme, girişimci olmaları sağlama, iş yaşamlarına daha iyi hazırlayan bir etkinlik olmayı hedefliyor.

Etkinlik planı;Sektörünün önde gelen, girişimci ruhlu, kaliteli ve nitelikli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğimizle kariyerinize yön vermek istiyorsanız 1 Mart 2016 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Salonu'nda gerçekleşecek olan 6.Girişimcilik Günlerine katılımlarınızı bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.