elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
20. İTÜ EMÖS | 20. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu Kulüp detay Yazdır

20. İTÜ EMÖS | 20. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu

A- A+
23.01.2013 tarihinden itibaren 4487 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü
E-Posta : emk@ituemk.org
Başlangıç Tarihi : 19.02.2013
Bitiş Tarihi : 23.02.2013
19 yıldır Endüstri Mühendisliği Kulübü öğrencileri tarafından uzun hazırlıklar sonucunda organize edilen İTÜ EMÖS Türkiye’nin öğrenciler tarafından düzenlenen en büyük öğrenci sempozyumu özelliğini taşımaktadır.

EMÖS Nedir?


55 farklı üniversiteden 600 kişiyi İTÜ Maçka Kampüsü’nde buluşturan İTÜ EMÖS organizasyona her sene eklenen yenilikleriyle Türk üniversitelerindeki bir çok öğrenci aktivitesine örnek teşkil etmektedir. Şimdi gelin hep beraber İTÜ EMÖS’Ü tanıyalım.

 

 
 
 Toplamda 5 gün süren İTÜ EMÖS içerisinde büyük çaplı birçok etkinliği barındırır.
 
• Bir ProjEM Var Diyorsan – Proje Yarışması
• BaşArı Ödülleri
• Sempozyum
• Sosyal Aktiviteler


 

Bir Projem Var Diyorsan – Proje Yarışması

 
İTÜ EMÖS’ün ilk kez yapıldığı günden beri aralıksız düzenlenen proje yarışması Türkiye’nin tüm üniversite ve bölümlerinden gelen proje başvuruları ile öğrenciler ile proje sponsoru şirketlerimizi bir araya getirmektedir. İTÜ Akademisyenlerinin büyük katkılarıyla düzenlenen yarışmada kazanan gruplara MBA eğitiminden yurtdışı dil okuluna kadar çeşitli ödüller sunulmaktadır. İlk üç gruba nakit para ödülü de verilmektedir.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi için: www.birprojemvardiyorsan.com




 

BaşArı Ödülleri

 
Öğrenciler, sanat ve iş dünyasında yakından takip ettikleri ünlüler ile BaşArı ödüllerinda tanışma fırsatı buluyorlar. İnternet üzerinden yapılan oylama sonucu belirlenen kategorilerde ödüle layık görülen ünlüler İTÜ EMÖS’ün ilk gününde düzenlenen BaşArı Ödülleri töreninde öğrencilerle buluşuyorlar.

BaşArı Ödülleri hakkında ayrıntılı bilgi için: www.basariodulleri.com

 

Sempozyum


Gerçekleştirildiği senenin değil daha da ileriki yılların güncel konuları yakalama gayretinde olan İTÜ EMÖS her sene belirlenen bir ana konu çevresinde gerçekleştirilir. Türkiye’nin alanında önde gelen şirketlerinden 45’den fazla üst düzey yöneticinin katılımıyla EMÖS süresince 15’den fazla oturum gerçekleştirilir. Katılımcılarında farkındalık ve bilinç yaratmak amacında olan İTÜ EMÖS’de usta eğitmenlerin katılımıyla eğitimler de düzenlenmektedir. İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşen oturumlar zengin öğrenci çeşitliliği sayesinde çok verimli geçmektedir. Sempozyum süresince fuaye alanında açılan sponsor şirket standları sayesinde öğrenciler ile şirketler arasında sağlam bağlar kurulmakta, İTÜ EMÖS birçok öğrenciye istedikleri işlere ulaşmada ön ayak olmaktadır.