elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü Tüm aktiviteleri Yazdır

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü

A- A+
13.12.2009 tarihinden itibaren 3799 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.ituemk.org
E-Posta : emk@ituemk.org

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü 1992 yılında kurulduğu günden bu yana öğrencilerin kişisel gelişimine katkı sağlayan sosyal ve akademik etkinlikler düzenleyen ve her zaman farklı olmayı bir amaç olarak belirlemiş bir öğrenci kulübüdür. Türkiye'nin ilk proje yarışması tabanlı öğrenci sempozyumu olan Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu ilk defa 1993 yılında düzenlenmiş olmasına rağmen halen alanında tek olmayı sürdürmektedir. Geçen yıl 16.sı düzenlenen EMÖS artık tüm endüstri mühendisliği öğrencileri tarafından bilinen prestijli bir aktivite haline gelmiştir. Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması gerek konsepti gerekse ödülleri ile Türkiye'nin en prestijli vaka analizi yarışması olma yolunda ilerlemektedir. Bunun yanında kariyer günlerinin eğlenceli ve etkin alternatifi Sektör Günleri ise İTÜ EMK'nın en başarılı projeleri arasındadır.
İTÜ EMK yayın organı Optimum ise birçok profesyonel kuruluşun özendiği bir dergi olarak yayın hayatına devam etmektedir. Kulübümüz bu kadar profesyonel aktiviteyi sorumluluk bilincini de unutmadan her sene gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle taçlandırmaktadır. Öğrencilik hayatının güzelliklerini de unutmayan kulübümüz film gösterimleri, müze ve tarihi mekan gezileri, partiler, turnuvalar, piknikler düzenlemektedir. Tüm bunların yanında kulübümüz daha donanımlı kişiler yetiştirmek amacıyla çok çeşitli eğitimlere imza atmaktadır.
23 ülkede 66 üniversitede etkinlik gösteren Avrupa Endüstri Mühendisliği Öğrencileri Birliği (ESTIEM) ve Türkiye'den 13 seçkin üniversitenin üyesi olduğu Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği (EMT) gibi topluluklara üye olması İTÜ EMK'nın ve üniversitemizin farklı platformlarda temsil edilmesini sağlamaktadır.
Bu zamana kadar her zaman ilkleri başaran İTÜ EMK bir çok öğrenci kulübüne yol göstermiş, düzenlenen bir çok öğrenci aktivitelerinin çıkış noktası olmuştur.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar