elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
11.RLC GÜNLERİ Kulüp detay Yazdır

11.RLC GÜNLERİ

A- A+
05.02.2015 tarihinden itibaren 9309 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ IEEE Kulübü
E-Posta : rlc@ytuieee.com
Başlangıç Tarihi : 24.02.2015
Bitiş Tarihi : 26.02.2015
"Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği " olan 11.RLC GÜNLERİ, bu sene 24-25-26 Şubat 2015 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşecektir.

Dünyanın dört bir yanından başvuru alan IEEE GLOBAL'in verdiği faaliyetlerin kalitesini arttırmaya ve öğrencileri bu konuda teşvik etmeyi amaçlayan "The Darrel Chong Student Activity Award" yarışmasında YTU IEEE Kulübü RLC GÜNLERİ etkinliği ile bu sene Bronz Award elde ederek globalde en kaliteli etkinlikler arasına girmiştir.YTU IEEE Öğrenci Kulübü olarak " Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!" sloganı ile çıktığımız bu yolda bu sene dünya çapında kazandığımız ödüllerle adından söz ettiren kulübümüzün düzenlediği;

"Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği " olan 11.RLC GÜNLERİ, bu sene 24-25-26 Şubat 2015 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşecektir.
RLC GÜNLERİ, Elektrik,elektronik,enerji,aydınlatma, otomasyon,otomotiv vb. alanlarda sektörün devleri ile gerçekleşecek olup üniversite-sanayi iş birliğine olanak sağlayan,öğrencilerin aklındaki tüm soruları cevaplayacak,3 gün boyunca 3 farklı tema (Enerji-Aydınlatma-Otomasyon) ile devam edecek. 10 senelik tecrübe ile bu yıl 11.si düzenlenecek olan bir kariyer etkinliğidir.

 

 

MERCEDES-BENZ,EAE,SCHNEIDER-ELECTRIC,ABB,VİKO,ANEL GRUP,B/S/H,SIEMENS,VESTEL,PHOENIX CONTACT,ELEKTRA,SÖNMEZ TRAFO,SCHREDER,OBO-BETTERMANN,PELSAN,2M KABLO gibi firmaların ,bunların yanısıra ATMK,AGID,ENOSAD,ETMD gibi derneklerin birbirinden özel oturumlarda ,panellerde ve IK Forumunda öğrencilerin sorularını cevaplayacağı,sektördeki güncel konuları anlatacağı,firma stant alanları ile öğrencilerin birebir şirketlerle görüşme imkanı bulacağı ve bunların yanı sıra teknik eğitimler ve workshoplarla öğrencilere teknik anlamda da yardımcı olabilecekleri,iş ve staj imkanları ile zengin içerikli ve ücretsiz bir etkinlik olacaktır. Oturumlar ve eğitimler sonucunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Bu yıl 24-25-26 Şubat'ta 11.RLC GÜNLERİ'nde sizleri de aramızda görmek istiyoruz,sizleri de etkinliğimize davet ediyor ve bekliyoruz.

Online Kayıtlar İçin :rlc.ytuieee.com

Bilgi ve Sorularınız İçin:


facebook.com/rlcgunleri
twitter.com/rlcgunleri