elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Danfoss Covid 19 Salgını Sürecinde İş Ortaklarını Yalnız Bırakmadı

Danfoss, ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanındaki iş ortaklarıyla online toplantılarda bir araya geldi. Detaylar haberin devamında...A- A+
24.04.2020 tarihli yazı 10058 kez okunmuştur.
Danfoss, ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanındaki iş ortaklarıyla online toplantılarda bir araya geldi. Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, geçtiğimiz günlerde online toplantılarla iş ortaklarıyla bir araya geldi. Dünya, Covid-19 virüsünün yayılımını kontrol etme gibi zorlu bir görev için gücünü seferber ettiği bu dönemde, Danfoss bu süreçte öncelikli olarak çalışanlarının, iş ortaklarının, müşterilerinin ve diğer tüm paydaşlarının bu süreci sağlıklı bir biçimde atlatması için çabalarken aynı zamanda üretim, tedarik, lojisitik, satış ve satış destek operasyonlarının mümkün olduğu kadar kesintisiz yürümesini sağlamaktadır.


►İlginizi Çekebilir: Frekans Konvertörleri İçin Zorlayıcı Ortam Koşulları - Yüksek Vibrasyon

Toplamda 150 katılımcının katıldığı ısıtma, soğutma ve motor control sistemleri online iş ortakları toplantılarında Danfoss, bu süreç hakkında aldığı önlemler ve güncel durum bilgisi paylaşımında bulunurken iş ortaklarının sürece yönelik önlemlerini, yöntemlerini ve fikirlerini dinledi.
 

Segment Satış Direktörleri tarafından global ve bölgesel olarak sürecin ekonomik boyut ve etkilerinden bahsedilen toplantıda Danfoss, yine segment özelinde online araçlarını, dijital pazarlama ve sosyal medya kullanımına yönelik tüyoları iş ortakları ile paylaştı. Bu online toplantılarda geçtiğimiz dönemde gerçekleşen iş ortakları toplantılarında alınan kararların uygulanma sürecine de yönelik bilgiler verildi.Online toplantılara katılan iş ortakları, düzenlenen açık oturumlar sayesinde fikirlerini paylaşma ve toplantıda konuşulan konular ile ilgili detayları görüşme fırsatı bulurken, böyle bir toplantı ile Danfoss ‘un desteğini yanlarında hissetmelerinden ötürü mutluluklarını belirttiler.

 

Danfoss Hakkında:
 

Danfoss, yarının dünyasında daha az kaynakla daha fazlasını yapmaya olanak sağlayan teknolojiler geliştirmektedir. Altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümlere karşı giderek artan taleplere cevap veren Danfoss’un ürün ve hizmetleri soğutma, iklimlendirme, ısıtma, motor kontrolü ve hareketli makinelerde kullanılmaktadır. Danfoss, aynı zamanda yenilenebilir enerji ve buna ek olarak şehir ve kentsel toplumlarda bölgesel ısıtma alanlarında faaliyet göstermektedir. 1933 yılına dayanan yenilikçi teknolojisi, 100’ün üzerinde ülkede 27 bin çalışanı ve müşterileriyle Danfoss, günümüzde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirket hisselerinin çoğunluğu hâlâ kurucu ailenin elinde bulunmaktadır.