elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

TÜRKİYE’de İlk ve Tek - Türkak'tan Akredite Gaz Analiz Cihazlarının Kalibasyonu |
Testo Türkiye

Testo Türkiye, TS EN ISO 17025 standardına göre TÜRKAK’tan gaz analiz cihazlarının kalibrasyonunda 01.11.2016 tarihi itibari ile akredite oldu. Detaylar haberin devamında...A- A+
14.11.2016 tarihli yazı 9688 kez okunmuştur.
Çevre Analiz Laboratuvarları, TSE belgesi olan servisler ve EVD firmaları'nın TS EN ISO 17025 standardına göre TÜRKAK’tan akredite kalibrasyon yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır.

Bugüne kadar baca gazı analiz cihazlarınıza Türkiye’de akredite gaz kalibrasyon hizmeti veren kurum yoktu.

 
artık var...

 
Baca gazı analiz cihazlarınızın gaz kalibrasyonu için KOSGEB’ten destek alabilirsiniz. Cihazınızın sıcaklık, basınç ve gaz kalibrasyonunu tek bir çatı altında tamamlayabilirsiniz.
 
TÜRKİYE’DE İLK VE TEK!!!
TS EN ISO 17025 STANDARDINA GÖRE TÜRK AKREDİTASYON KURUMUNDAN (TÜRKAK) AKREDİTE GAZ ANALİZ CİHAZLARININ KALİBRASYONUKarbonmonoksit (CO), azotmonoksit (NO), oksijen (O2) ve kükürt dioksit (SO2) gazları ile ölçüm yapan gaz analiz cihazlarının kalibrasyonlarını Testo Türkiye, akredite olarak yapabilmekte.

Akreditasyon kapsamı ve satış sonrası süreçler ile ilgili bilgi almak için www.testosmart.com adresini ziyaret edebilir ve güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.Kaynak: