elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Schneider Electric’ten Spectra HD 1080

Video güvenlik sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde lider firmalardan Schneider Electric, 360 derece dönen kamerayla düşük ışıkta bile kesintisiz ve daha net görüntü sunan Pelco Spectra HD 1080’i tanıttı.A- A+
23.01.2013 tarihli yazı 6892 kez okunmuştur.
Schneider Electric’in yaklaşık 20 yıldır eşsiz güvenilirlik, hız kontrol teknolojisi ve görüntü kalitesi sunan Spectra™ serisinin en yeni sistemi olan Pelco Spectra HD 1080, Sarix™ teknoloji platformunun üzerinde oluşturulmuş, 2.0 megapiksel çözünürlüğe sahip, yüksek profilli H.264 sıkıştırma ve dâhili çözümleyicileri ile görüntü kalitesinde en iyisini isteyen güvenlik uzmanları için tasarlanan, bütünüyle dijital bir sistem.


KESİNTİSİZ GÖRÜNTÜ

 
Saniyede 30 kare akan görüntüde 2.0 megapiksel çözünürlüğe (1920x1080) sahip Yeni Pelco™ Spectra HD 1080; 20x optik zoomlu lensi ve 1/2,8 inç Exmor CMOS işlemcisiyle en net görüntüyü sunuyor. Çekirdeğindeki Sarix teknolojisinde bulunan çift işlemci ve eski H.264 sisteminden 10 kat daha verimli sıkıştırma oranıyla da görüntünün ‘kesintisiz’ olmasını sağlıyor. Tüm kameraların Sarix tabanlı ortak bir tarayıcı kullanması ise gelişmiş pan/tilt deneyimi sunuyor. Yeni Pelco™ Spectra HD 1080, sağlam askılı tasarımıyla olası titreşimleri ortadan kaldırırken optik açıdan kusursuz bir kubbe sağlanıyor ve tüm görüntüleme aralıklarında eksiksiz ve güvenilir görüntü kalitesiyle sektörde çıtayı yükseğe taşıyor.


'GÖRÜNTÜLEME MÜKEMMELLİĞİ ESASINA GÖRE ÜRETİLDİ'

 
İç ve dış mekan modelleri bulunan sistemin her ortam için ideal olduğunu vurgulayan Schneider Electric Bina İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Özkal Güner,  “Spectra HD 1080, dünyanın en önemli yapılarından bazılarını koruyan Spectra'yı sektördeki en güvenilir yüksek hızlı kubbe sistemlerinden biri haline getiren, uzun bir geçmişe dayanan görüntüleme mükemmelliğinin üzerinde oluşturuldu” diye konuştu. Spectra HD 1080 için sipariş almaya başlayan Schneider Electric, teslimatları önümüzdeki aydan itibaren gerçekleştirecek.
Orçun ŞEN Orçun ŞEN Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır