elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

GOBİ Organizasyonu’ na İnform A.Ş.’ de Katıldı.



A- A+
22.04.2010 tarihli yazı 3770 kez okunmuştur.

12-17 Nisan 2010 tarihleri arasında, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İTÜ Yatırım Kulübü, 2008–2009 öğretim yılının en iyi uluslararası organizasyonu seçilen "GOBI (Global Opportunities in Business and Investment) 2010' organizasyonunu gerçekleştirdi. 80 farklı ülkenin üniversitelerinden öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyona, İş dünyasının duayenleri de katıldı.





14 Nisan 2010 tarihinde, İTÜ Maçka Kampüsü' nde gerçekleşen panele, reel sektörü temsilen İnform A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Davut Yurttaş, Mercedes Benz Türk CEO'su Sn. Wolf-Dieter Kurz, Hazineden Sorumlu Yapı Kredi Bankası Sn. Mert Yazıcıoğlu katıldı.


İTÜ İşletme Dekanı Sn. Prof. Dr. Öner Günçavdı moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, 2010 yılı küresel ekonomik beklentileri ve 2010 ekonomi beklentilerine göre şirketlerin nasıl bir strateji uygulayacağı dile getirildi. Piyasaların 2009 krizinden ne derece etkilendiği ve bu şirketlerin aldıkları dersler katılımcı öğrencilerle paylaşıldı.





Organizasyon süresince, İnform A.Ş. standında bulunan İnform yetkilileri, panele katılan öğrencilerin sorularını yanıtladılar. Firma ürün ve faaliyet alanları hakkında bilgi verdiler.