elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Form VRF Servisler Toplantısı Yapıldı

Form VRF Sistemleri San. Tic. A.Ş'nin Türkiye genelindeki VRF teknik servislerine yönelik düzenlediği tanıtım ve bilgilendirme içerikli toplantı, İstanbul Point Otel Barbaros'ta yapıldı.A- A+
07.02.2013 tarihli yazı 8808 kez okunmuştur.
24 Ocak Perşembe günü Point Otel Barbaros'ta öğle yemeği ile başlayan Form VRF Servisler Toplantısı'na Türkiye genelinden 80'e yakın Form VRF servisi ve 130 servis yetkilisi katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, katılımcılara Form Şirketler Grubu'nu ve ürünlerini tanıtan bir sunum gerçekleştirdi.

Form VRF Sistemleri firmasının 2012 yılı içerisindeki hızlı büyümesine de değinen Tunç Korun, " Grup olarak en hızlı gelişimi bu yıl içerisinde VRF klima sistemleri alanında gösterdik. Bir yıldan kısa bir sürede 20 kişilik satış ekibi ve 80'e yakın servis oluşturduk. VRF klima sistemlerinde şu anda Türkiye'nin en büyük iki markasından biriyiz" dedi.
 

 

Yoğun katılımın olduğu toplantıya Form VRF Sistemleri San. Tic. A.Ş Genel Müdürü Mehmet Oral'ın sunumu ile devam edildi. Mehmet Oral sunumunda, Form VRF Sistemleri firmasını tanıtarak VRF klima sistemlerinin Türkiye ve Dünya pazarındaki konumuna değindi.  Konuşmasında, Türkiye VRF pazarının geçen seneye göre %25 büyüdüğünü ve 2015 yılında VRF ve merkezi sistem pazarının eşitleneceğini beklediklerini ifade eden Mehmet Oral, dünya VRF pazarının da merkezi sistem pazarına göre daha hızlı büyüdüğünü söyledi.

Kahve arasından sonra Form VRF Satış ve Servis Koordinatörü Selahattin Telatar, Mitsubishi Heavy Industries VRF klima ürünleri ile ilgili olarak servis yetkililerine teknik bilgiler aktardı ve enerji verimliliği yüksek Mitsubishi Heavy VRF klima cihazlarını tanıttı. Form VRF Teknik Servis Müdürü Hakan Özçilingir'in VRF Teknik Servis işleyişindeki mevcut uygulamalar ve ilerleyen süreçte gerçekleşecek yeni uygulamalarla ilgili bilgiler aktarmasının ardından soru-cevap kısmına geçildi.  

Mitsubishi Corporation Makine ve Küresel Çevre & Altyapı Projeleri İş Geliştirme ve Satış Koordinatörü Doruk Özülü'nün de sunumuyla katıldığı toplantı, Point Barbaros Otel'de verilen akşam yemeğiyle son buldu.
 

 
Cumali ÖZEL Cumali ÖZEL Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır