elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

FORM Dubai'de DUNHAM BUSH Temsilciler Toplantısındaydı

DUNHAM BUSH markasının 40 yıldır temsilciliğini yürüten Form Şirketler Grubu, 11-12 Aralık'ta Dubai'de gerçekleşen ve DUNHAM BUSH'un dünya genelindeki temsilcilerini bir araya getiren toplantıya katıldı.A- A+
15.01.2013 tarihli yazı 5976 kez okunmuştur.
11-12 Aralık'ta Dubai'de gerçekleşen DUNHAM BUSH temsilciler toplantısında firmanın yeni ürünleri tanıtıldı ve sektörel gelişmelerle ilgili bilgiler paylaşıldı. Vidalı soğutma gruplarında 3,000 kW soğutma kapasitesine kadar cihaz üretebilen tek firma olan DUNHAM BUSH, bu cihazlarda % 100 ısı geri kazanım ile sıcak su temin edebiliyor.
 

 
DUNHAM BUSH'un uzun süredir üretmekte olduğu santrifüj soğutma gruplarında 14,000 kW soğutma kapasitesine kadar ulaşılabilirken firma, frekans kontrollü cihazlar da üretiyor. Hava soğutmalı vidalı gruplarda ise yeni AFVX serisi ile oransal kontrollü 1,700 kW kapasitelere kadar ulaşılabiliyor. Cihazlar, 10 metrede 65 dB ile çok düşük ses seviyeleri sağlarken, büyük kapasiteli ısı pompası soğutma gruplarında da 60°C sıcak su elde edilebiliyor.
 
 

DUNHAM BUSH ile 40 yıldır birlikteyiz…

DUNHAM BUSH markasının temsilciliğinin 40. yılı olması nedeniyle konuşan Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, "Sunduğu ileri teknoloji sayesinde ürettiği yüksek verimli soğutma sistemleriyle sektöründe öncü bir firma olan DUNHAM BUSH'un 40 yıldır ülkemizdeki tek yetkili temsilcisi olmak, karşılıklı güven ve sağlıklı iş birliğinin neticesidir. İnanıyorum ki bu birliktelik DUNHAM BUSH'un 100 yılı aşan deneyimi ve üstün teknolojisiyle sektöre getireceği yenilikçi cihazlar sayesinde daha da ileri taşınacaktır" dedi.
 
Dubai'deki temsilciler toplantısıyla ilgili görüşlerini paylaşan Form Endüstri Ürünleri Tic. A.Ş Genel Müdürü Mehmet Oral, "Form Endüstri Ürünleri olarak DUNHAM BUSH'un Türkiye ve Azerbaycan satışlarını yürütüyoruz. Dubai'deki toplantı birçok farklı ülkeden DUNHAM BUSH temsilcini bir araya getirerek bilgi, deneyim ve projelerini paylaşıp yeni ürünler hakkında detaylı bilgiler alabildikleri güzel bir ortam sağladı. 2013 yılı içerinde de iklimlendirme sektöründe verimliliği yüksek, uzun ömürlü ve rakipsiz ürünlerimizle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz " dedi.

40 yıldır sürdürdüğü temsilcilik için Dunham Bush yetkilileri tarafından plaket ile ödüllendirilen FORM, Tükiye'de ilk vidalı soğutma grubunu sattıkları 1976 yılındaki Adana Tekel ve sonrasındaki uygulamaları konusundan katılımcılara bilgi verdi.
 
 
Cumali ÖZEL Cumali ÖZEL Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır