elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

EL-Bİ'den Mimari Trendlere Işık Tutan Seri

Elektrik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve bugün dünyanın pekçok ülkesine ihracat gerçekleştiren EL-Bİ Elektrik, Ağustos ayında piyasaya sunmaya başladığı yeni Zena Platin serisi ile ürün gamını genişletiyor.A- A+
05.08.2010 tarihli yazı 5919 kez okunmuştur.

EL-Bİ Elektrik, 2008 yılı sonunda çıkardığı Zena anahtar ve priz serisini trendler ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmeye devam ediyor. 2009 yılında ortaya çıkardığı Zena Antibacterial anahtar ve priz serisi ile teknoloji ve sağlık alanında gösterdiği gelişime, 2010 yılında yeni bir açılım getiriyor. Zamak malzemeden üretilen, doğal maden ışıltısını taşıyan Zena Platin, Ağustos ayında satışa sunulmaya başlıyor.

Zena Platin, pazar beklentileri ve mimari trendler analiz edilerek AR-GE ekibinin yoğun çalışmaları sonucunda ortaya çıktı. Zena Platin, 7 farklı çerçeve ve 4 ayrı bordür/düğme-kapak seçeneği ile çok farklı kombinasyonlar ile mekanları farklılaştırmayı amaçlıyor. Şu anda seride Inox, Altın, Mat Altın, Krom, Mat Krom, Siyah İnci, Antik Bakır çerçeve seçenekleri bulunuyor.