elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

60 Ay Vade İle Güneş Enerjisi Sistemi

Form Temiz Enerji güneş enerjisi yatırımlarında yeni bir sayfa açıyor. Bölge temsilcilikleriyle satış ağını genişletirken, Yapı Kredi Leasing iş birliği ile güneş enerjisi yatırımlarınızda 60 ay vadeli leasing (finansal kiralama) imkanı tanıyor.A- A+
19.02.2013 tarihli yazı 8878 kez okunmuştur.
Sertifikalı ve kaliteli ürünlerle yüksek verimli, düşük maliyetli sistemler temin eden Form Temiz Enerji, 1 Ocak 2013 itibariyle Türkiye’nin dört bir yanından gelen talepleri daha hızlı karşılamak ve tekliflendirmek amacıyla Form Şirketler Grubu'nun diğer bir firması olan Form Endüstri Ürünleri Tic. A.Ş'nin İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana ofisleri ile birlikte bölgesel olarak çalışmaya başladı. Form Temiz Enerji'nin Yapı Kredi Leasing ile yaptığı ortak çalışma sonucunda da firmalar elektrik faturası öder gibi 60 ay vade ile güneş enerjisi sistemine sahip olabilecek. Konuyla ilgili detaylı bilgi Form Temiz Enerji Sis. Tic. A.Ş' nin İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir bölge temsilciklerinden alınabiliyor.
Türkiye’de güneş enerjisi konusunda yasal altyapının tamamlanması, sistem maliyetlerinin düşmesi ve elektrik fiyatlarında yaşanan ciddi artışların güneş enerjisinden elektrik üretimine olan talebi her geçen gün arttırdığını ve oluşan yeni şartlardan dolayı bu şekilde bir yönetimsel karar aldıklarını belirten Form Temiz Enerji Sis. Tic. A.Ş Genel Müdürü Enis Behar, " Form Temiz Enerji olarak artık bölge temsilciliklerimizle Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verebiliyor olmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Bölge ofislerimiz sayesinde güneş enerjisi talepleriniz için projelendirme desteği ve hızla teklif alma imkanına sahip olacak, leasing imkanı ile elektrik faturası öder gibi güneş enerjisi sistemlerine sahip olabileceksiniz." dedi.

Güneşten elektrik üreten tesisler kuran ve çatı uygulamalarına odaklanan Form Temiz Enerji'nin Migros, TEB, Varyap, Perfetti ve Özdilek gibi Türkiye'nin önde gelen kurumsal firmalarında fotovoltaik panel uygulamaları bulunuyor ve Türkiye’nin en geniş güneş enerjisi uygulamaları ve tedarik alt yapısına sahip firması olarak biliniyor.
Orçun ŞEN Orçun ŞEN Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır