elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Mart Ayı Ipad Mini Ödüllü Bilgi Yarışması Başlıyor !

VİKO sponsorluğunda gerçekleşecek Elektrik Port Mart Ayı Bilgi Yarışması 4 Mart- 4 Nisan tarihleri arasında düzenlenirken, ayın 1.'si iPad Mini'nin sahibi olacak. Yepyeni sorularla hem bilginizi ölçecek hem de kendinizi ödüllendirme fırsatı yakalayacaksınız.A- A+
03.03.2014 tarihli yazı 23057 kez okunmuştur.

"Türkiye'nin Mühendislik Alanındaki Tek Bilgi Yarışması"

 

Mart Ayında VİKO Sponsorluğunda Tüm Hızıyla Sürüyor !


Bilginizi ve zaman yönetimini kullanma becerinizi sınayacağınız, aynı zamanda kendinizi geliştireceğiniz profesyonel sorulardan test olarak oluşturulmuş yarışmamız VİKO sponsorluğunda başlıyor. Elektrikport Bilgi Yarışması ile hem bilginizi ölçebileceksiniz hem de iPad Mini (16 GB ) kazanma şansına ulaşacaksınız. 4 Mart Salı 2014 tarihinde saat 23.59'da başlayacak bilgi yarışması için zaman kaybetmeden ücretsiz site üyeliğinizi yapmayı ihmal etmeyin. " ÜYE OL" diyerek kolayca üye olabilirsiniz. 

 


Mart Ayı 1.'si Apple IPad Mini ( 16 Gb ) Kazanacak► Yarışmaya Başla:  elektrikport.com/yarisma


► Hemen Üye Ol:  elektrikport.com/kullanıcı-kayit

 


Kaybeden Yok ! Binlerce Mühendislik Sorusu Bir Arada

Yarışmacılarımız bu ay yepyeni sorularla zenginleştirilmiş bir soru bankası üzerinden yarışma fırsatı yakalayacaklar. VİKO sponsorluğunda yeni sorulardan oluşturulan kategorimizde bulanan sponsorlu sorularımız yarışmacılarımıza ekstra puan kazanma şansı tanıyacak. Kısaca, kazanacağınız yeni bilgiler sayesinde bu yarışmada kaybeden olmayacak. 
 
 


"Yarışma Kuralları için Tıklayınız"


2014 Mart Ayı Bilgi Yarışması 4 Mart 2014 - 4 Nisan 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Yarışma sonunda puan derecelendirmesine göre kazanan yarışmacıya duyurulacak ödül sahibine  ulaşacaktır. Ayrıca, yarışma boyunca "AYIN ENLERİ" köşesinde en başarılı 10 yarışmacıyı ve puan durumunu takip edebilirsiniz.                                                                                                                                   

 

   

 

    Facebook'ta oynayabilirsiniz: facebook.com/elektrikport
 

 
 


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.