elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Elektrik Port Bilgi Yarışması Eylül Ayı Ödülü Samsung Galaxy Tab3

OBO BETTERMANN sponsorluğunda gerçekleşecek Eylül Ayı Bilgi Yarışması 5 Eylül- 5 Ekim tarihleri arasında düzenlenirken, ayın 1.'si Samsung Galaxy Tablet 3'ün sahibi oluyor. Unutmayın Sponsorlu Kategorimizde puanlar iki kat değerinde !A- A+
03.09.2013 tarihli yazı 10307 kez okunmuştur.
Bilginizi ve zaman yönetimini kullanma becerinizi sınayacağınız, aynı zamanda kendinizi geliştireceğiniz profesyonel sorulardan test olarak oluşturulmuş yarışmamız bu ay OBO BETTERMANN sponsorluğunda başlıyor. Elektrikport Bilgi Yarışması ile hem bilginizi ölçebileceksiniz hem de birbirinden değerli ödüller kazanma şansına ulaşacaksınız. 5 Eylül 2013 Perşembe günü başlayacak bilgi yarışması için zaman kaybetmeden ücretsiz site üyeliğinizi yapmayı ihmal etmeyin.  " ÜYE OL" diyerek kolayca üye olabilirsiniz. 

 

Bu ayın birincisi Samsung Galaxy Tablet 3 kazanıyor.


 

► Yarışmaya Başla: elektrikport.com/yarisma

► Hemen Üye Ol: elektrikport.com/kullanıcı-kayit


 
Sponsorlu Kategori

Yarışmacılarımız bu ay ►OBO BETTERMANN sponsorluğunda yepyeni bir kategoride yarışma fırsatı yakalayacaklar. 'OBO BETTERMANN ve Sponsorlu Kategori'de yarışacak yarışmacılarımız 2 kat daha fazla puan kazanma şansına sahip olacaklar.

 
 

Yarışma Kuralları için Tıklayınız
 


2013 Eylül Ayı Bilgi Yarışması 5 Eylül 2013 - 5 Ekim 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. Yarışma sonunda puan derecelendirmesine göre kazanan yarışmacılara duyurulacak, ödül sahibine  ulaşacaktır. Ayrıca, yarışma boyunca "AYIN ENLERİ" köşesinde en başarılı 10 yarışmacıyı ve puan durumunu takip edebilirsiniz.
 


Bilgi Yarışması'nı Facebook'ta oynayabilirsiniz: 
 

► Facebook'ta Yarış:  facebook.com/elektrikportANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.