elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ISAF 2013 FUAR'ındayız 19 - 22 Eylül IFM

İstanbul Fuar Merkezi (IFM)'de 19 - 22 Eylül tarihleri arasında düzenlenen İSAF 2013 Fuarı'nda 10. Hol B-735 No'lu standta sizler ile buluşuyoruz. Bizleri ziyaret edecek olan kurumsal ziyaretçilerimize fuar boyunca %20 indirim sağlayacağız.A- A+
19.09.2013 tarihli yazı 9250 kez okunmuştur.
Elektrik Port olarak kendi alanında kaliteli ve nitelikli fuarlarda yer alarak siz değerli ziyaretçilerimiz için sektördeki en son genişmelerin nabzını tutuyoruz. Tüm bunların yanında, kurumsal müşterilerimiz Sektör Rehberi GOLD Üyeliği, Banner Yayıncılığı Hizmetleri ve İçerik Yayıncılığı Reklam çalışmalarında bizden %20 indirim kazanacaktır. 19 - 20 - 21 - 22 Eylül Tarihlerinde sizleri İstanbul Fuar Merkezi 10. Hol B-735 No'lu standımıza bekliyoruz. 

Ücretsiz Davetiye için Tıklayınız:5 Fuar Bir Arada Sizleri Bekliyor !
Güvenliğin son yıllarda ağırlıklı olarak elektronik sistemlerle sağlanması nedeniyle, elektronik güvenlik ürünleri oldukça ön plana çıkmıştır. Ancak güvenlik, sadece elektronik güvenliğe indirgenemeyecek kadar kapsamlı çözümleri gerekli kılan bir durumdur. Kapılar, çitler, bariyerler, kasalar, kilitler, güvenlik camları, demir parmaklıklar, güvenlik araçları vb. ürünlerle güvenlik alanında en önemli hacmi oluşturan güvenlik hizmetleri de en az elektronik sistemler kadar bu çözümün birer parçasıdır...
 “Toplam Güvenlik Çözümü” konseptinde düzenlenen ISAF’ın, 2013 yılında yaşayacağı büyümenin en büyük bölümünün Yangın, Acil Durum ve Arama-Kurtarma alanlarında olacağını düşünüyoruz. ISAF Fire’ın 2012 yılında yakalanan pozitif ivme ile 2013 yılında, sektörün büyük bir kısmını kucaklayan bir özellikte olması amaçlanmakta.
 ISAF Safety&Health Fuarı’nı, sektörün ihtiyaçları gereği, fuar kimliğinin çok ötesinde bir etkinlik olarak planlamakta. Fuar alanında sektör firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilemesinin yanında, düzenlenen etkinliklerle sektör içinde bilgi alışverişi ve bilgilendirmeler yapılacak, iş sağlığı ve iş güvenliği alanında öne çıkan konular ve fikirler tartışılacak, sektörün gelişmesi yönünde önemli adımlar atılacaktır.
 Sürekli gelişen ve güncel olarak takip edilmesi gereken bilgi teknolojileri güvenliği ile ilgili teknolojilerin, sistemlerin, yazılımların ve en yeni uygulamalarının sergilendiği ISAF IT Security Fuarı'nda ve sektörün güncel konularının konuşulduğu IT Security Konferansı’nda sizleri de aramızda yerinizi almaya bekliyoruz.
 Enerji tasarrufunun ve çevre bilincinin her geçen gün daha fazla konuşulması da Akıllı Binalar’a verilen önemi arttırmaktadır. Enerji tasarruflu ve çevre dostu olmaları nedeniyle kullanım mecburiyetinin de oluşmaya başladığı sistemlerin pazarları da gün geçtikçe büyümektedir.


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.