elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Google Konuşan Ayakkabı |
Talking Shoe

Google yeni bir yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor. Daha önce “ Google Glass “ ile interaktif gözlük ile internet kullanımına farklı boyut kazandıran Google şimdi de “ Talking Shoe “ Konuşan Ayakkabı Projesi ile kullanıcılarının karşısına çıkmayı planlıyor. Kısacası Google ayağımıza geliyor.A- A+
11.03.2013 tarihli yazı 9837 kez okunmuştur.

Yeniliklere Açık Şirket | Google 


Google yeni bir yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor.  Daha önce  “ Google Glass “  ile interaktif gözlük ile internet kullanımına farklı boyut kazandıran Google şimdi de “ Talking Shoe “ Konuşan  Ayakkabı  Projesi ile kullanıcılarının karşısına çıkmayı planlıyor. Kısacası Google ayağımıza geliyor.         


Google Konuşan Ayakkabı  | Talking  Shoe 


ABD’de yapılan SXSW etkinliğinde Talking  Shoe adını verdiği projesini tanıttı. Yalnız ayakkabı daha proje aşamasında ve Google Play Store’de bulunmamakta ve sipariş alınmıyor. Ayakkabıda bulunan bluetooth  özelliği ile etkileşim sağlanıyor. Üzerinde bulunan hoparlörler sayesinde kullanıcı ile sesli iletişime geçebiliyor.  Ayakkabı başka cihazlarla da  etkileşime geçebiliyor ve Google+ üzerinden paylaşım yapma özelliğine sahip. 

Google’ın yeni ürünü için hazırlamış olduğu videoda  ayakkabı ile neler yapabileceğimiz açıklıyor. İşte


Google Talking Shoe  Tanıtım Videosu:
 


Kaynak: techcrunch

 

Mehmet Veysel  ŞENGEL Mehmet Veysel ŞENGEL Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.