elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ElektrikPort ve Vestel LED Aydınlatma Arasında İşbirliği Anlaşması Yapıldı

2012 yılından beri gerçekleştirdiği büyük projelerle adını geniş kitlelere duyuran Vestel LED Aydınlatma, elektrik, elektronik ve teknoloji sektörlerinin öncü ve rakipsiz mühendislik ve bilgi portalı ElektrikPort ile işbirliği anlaşması yaptı.A- A+
12.05.2014 tarihli yazı 11765 kez okunmuştur.
Vestel LED Aydınlatma dijital alanda çalışmalarını Elektrikport ile daha geniş kitlelere ulaştırmayı planlamaktadır.
 


 
Anlaşmanın temel amacı;

Firma sahipleri,
► Proje yöneticileri,
► Mühendisler,
► Teknisyenler,
► Teknikerler,
► Akademisyenler,
► Mühendislik ve meslek yüksek okulu öğrencileri gibi sektörel hedef kitlenin ihtiyacı olan en güncel teknik bilgilerin en doğru şekilde yayın dünyasına kazandırılmasıdır.

Vestel LED Aydınlatma ve ElektrikPort arasında işbirliği anlaşması imzalanmış olup, ElektrikPort yürüttüğü başarılı çalışmalarına Vestel LED’in “Dijital Medya Partneri” olmayı da eklemiştir.

Yapılan bu anlaşma ile hızla gelişmekte olan led aydınlatma sektöründeki gelişme ve yeniliklerinin dijital dünyada bu alanla ilgili her kesimden insana ulaştırması hedeflenmektedir.

 

Vestel LED HakkındaDaha aydınlık bir gelecek için çalışıyoruz...

 
Vestel olarak faaliyetlerimize kuruluş yılımız 1984’te başladık. Zorlu Holding bünyesine katıldığımız 1994 yılından beri ise üretim gücümüzü, ihracatımızı ve sahip olduğumuz pazar payını katlayarak arttırmayı sürdürüyoruz. 13 bini aşkın çalışanımız, 1.050 satış noktamız, 350 satış sonrası merkezimiz ve binlerce yan sanayi çalışanımız sayesinde 30 bin kişiye gelir kaynağı yaratıyoruz.Başarılarımızı, AR-GE çalışmalarımızdaki deneyim ile yeni iş alanlarında da devam ettiriyoruz. 2012 yılında kurulan Vestel LED Aydınlatma da; Vestel kalitesini yansıttığımız alanlarından biridir.

Vestel LED aydınlatma olarak hem indoor hem outdoor hem de retrofit ürünlerimizle geniş bir uygulama alanına sahibiz. Ürünlerimiz otomasyon ile uyumlu olup, farklı renk sıcaklıkları ve dim edilebilir seçenekleri de sunmaktadır. 


Ürün gamımızda; 

LED Downlightlar,
► LED Paneller,
► LED Tüpler,
► LED Lambalar,
► LED Etanjlar,
► LED Yol Armatürleri,
► LED Tracklightlar,
► LED Mimari Aydınlatma Ürünleri,
► LED Projektörler yer almaktadır.

Mağazacılık, otelcilik, hastane ve eğitim gibi yüksek elektrik tüketimi olan alanlarda,  Vestel LED aydınlatma  ürünleri ile şık tasarımlı, çevreye duyarlı ve tasarruf sağlayan projeler gerçekleştirmekteyiz.  Vestel Led Aydınlatma olarak  Zorlu Center, Burger King, Memorial, D&R, Izmir TAV, Atatürk TAV gibi farklı sektörlere özel, proje bazlı aydınlatma çözümleri sunmaktayız.


ElektrikPort Hakkında

ElektrikPort, aylık 300.000 ziyaretçisi, 600.000'den fazla sayfa görüntüleme sayısı ve yaklaşık 80.000 kişilik sosyal ağı ile Türkiye’nin en büyük mühendislik portalıdır. Üniversite - sanayi işbirliği kapsamında önemli bir rolü bulunan ElektrikPort, üniversite öğrencileri ve sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek bir sinerji oluşturmayı hedeflemiştir. Mühendisten öğrencilere, teknikerden akademisyene kadar çok geniş bir sektörel kitleye hitap eden ElektrikPort, sektöre yön veren bir mühendislik portalı olarak yayın hayatına devam etmektedir.

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.