elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ASELSAN ve TUSAŞ Kapılarını Halka Açıyor

Bağışlarla kurulan ve Türk Savunma Sanayiinin en büyük oyuncularından olan Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın (TSKGV) 25'inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle, çoğunluk hisselerine sahip olduğu ASELSAN ve TUSAŞ halkın ziyaretine açılıyor.A- A+
23.09.2012 tarihli yazı 14584 kez okunmuştur.

 

Bağışlarla kurulan ve Türk Savunma Sanayiinin en büyük oyuncularından olan Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın (TSKGV) 25'inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle, çoğunluk hisselerine sahip olduğu ASELSAN ve TUSAŞ halkın ziyaretine açılıyor.
 
TSKGV'nin katkı ve yönlendirmeleri ile binlerce çalışan ve milyarlarca dolarlık büyüklüğe erişen şirketler, Türk savunma sanayiinin geldiği son noktaya verilecek en iyi örnekler konumunda. 
 
TSK'nın özgün cihaz ve sistemlerle donatılmasında etkin rol alan şirketleri gezmek isteyen vatandaşlar 25 Eylül tarihinde ASELSAN'ı, 27 Eylül tarihinde TUSAŞ'ı ziyaret etme imkanına sahip olacak.
 

ASELSAN ve TUSAŞ'ı ziyaret etmek isteyen vatandaşların ziyaret tarihinden en geç bir gün önce ASELSAN için 0-312-592 31 52 ve 592 31 62 no'lu telefonlar ve www.aselsan.com.tr internet adresinden, TUSAŞ için 0-312-811 18 00'dan 2299 ve 2177 no'lu telefonlar ve www.tai.com.tr internet adresinden kayıt yaptırmaları ve tesis girişinde geçerli bir kimlik ibraz etmeleri gerekiyor.

 
ASELSAN ve TUSAŞ'a ziyaret 09:30 – 12:00 ve 13:30 - 16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.  Gezi esnasında tesislere fotoğraf makinası ve cep telefonu alınmayacak. ASELSAN Macunköy tesisleri ve Macunköy Metro İstasyonu arasında her yarım saatte bir karşılıklı ring seferi düzenlenecek. TUSAŞ'ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlar da Necatibey Caddesi Sezenler Sokak'tan kalkan 501 no'lu EGO otobüslerinden faydalanabilecek. Ayrıca, Milli Kütüphane önündeki otobüs durağından her yarım saatte bir ring servisleri düzenlenecek.
 

Kayıt Olmak İçin

 

Cumali ÖZEL Cumali ÖZEL Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.