elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ VE INFOLANG'DEN BÜYÜK YAZ FIRSATI

ELEKTRİKPORT.COM takipçilerine büyük fırsat! BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ'nin ve INFOLANG DİL OKULLARI'NIN avantajlı eğitimlerini kaçırmayın. Üstelik sadece reklam banner'larına tıklamanız yeterli. Formu doldurun, indirimli eğitimlerden faydalanın. Yaz tatilini en iyi bir şekil değerlendirin!A- A+
19.07.2011 tarihli yazı 6344 kez okunmuştur.

ELEKTRİKPORT.COM KULLANICILARINA BÜYÜK FIRSAT!!! BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ VE INFOLANG DİL OKULLARI'ININ AVANTAJLI EĞİTİMLERİ YAZ FIRSATI İLE KARŞINIZDA... TEK YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE VEYA BANNER ALANLARINA TIKLAMAK VE KARŞINIZA GELEN FORMLARI DOLDURMAK!!
Hemen tıklayın!!! BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ'NDEN YAZ FIRSATLARI

Tüm eğitimlerde % 40 indirim

InfoLang Dil Okulları'nda 25 saat İngilizce konuşma eğitimi
Hemen tıklayın!!! INFOLANG DİL OKULLARI'NDAN AVANTAJLI YAZ FIRSATLARI

Tüm eğitimlerde % 30 indirim


BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ EĞİTİMLERİ İLE KARİYERİNİZE "ARTI" KATIN!!!

Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir.

Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. Eğitmen kadromuzun akademik eğitimlerini ve sektör deneyimlerini öğrencilerimize en verimli şekilde aktarmalarını amaçlayarak hareket etmekte ve verdiğimiz eğitimlerin içeriklerine büyük özen göstermekteyiz.

Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, CISCO, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.


BEM Şubeleri

Genel Müdürlük

Kadıköy

Beşiktaş

Bakırköy

Ankara

Eskişehir

Konya

Bursa
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.