elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Yeşil Sektör' 13 | YTÜ Çevre Kulübü Kulüp detay Yazdır

Yeşil Sektör' 13 | YTÜ Çevre Kulübü

A- A+
15.02.2013 tarihinden itibaren 4321 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Kulübü
E-Posta : info@ytucev.com
Başlangıç Tarihi : 04.03.2013
Bitiş Tarihi : 06.02.2013
YTÜ Çevre Kulübü geçen yıl olduğu gibi bu yılda Yeşil Sektör' 13 etkinliğiyle, çevre ve enerji konusunda önemli çalışmaları, alternatif yaklaşımları olan sektörün önemli isimlerini öğrencilerle buluşturarak, güncel çalışmalar ve gelişmelerin duyurulmasını

 

Geçen yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Kulübü tarafından 28-29 Mart 2012 tarihlerinde ''Yeşil Sektör'' seminer günlerin de  Arçelik,  Escon ,Tofaş, Form Group, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Derya Mühendislik, Lightmaster,  Aktif Çevre ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri,  Target  Energy, Solea Enerji, Polsa Energy, ECObuild firmalarının katılımıyla başarılı bir  seminer gerçekleştirilmiştir.

Bu yıl da 4-5-6 Mart 2013 tarihlerinde 2. si yapılacak olan Yeşil Sektör Günleri’ nde YTÜ Çevre Kulübü ilkinde olduğu gibi farklı sektörlerden çevre ve enerji konusundaki çalışmaları öğrencilere sunmayı sektördeki  çevreci çalışmalara öğrencileri de katmayı planlamakta.
 
2. Yeşil Sektör Günleri’nde birincisinden farklı olarak sadece Yıldız Teknik Üniveristesi öğrencileri değil;  konuyla ilgilenen ülkenin bütün üniversite lisans ve yüksek lisansın öğrencileri ile öğretim üyeleri hedeflemekte.