elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Sinerji Buluşmaları 8 | Limak Enerji Kulüp detay Yazdır

Sinerji Buluşmaları 8 | Limak Enerji

A- A+
12.12.2012 tarihinden itibaren 5492 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : Elektrikport
Başlangıç Tarihi : 21.12.2012
Bitiş Tarihi : 22.12.2012
Bu ayki sinerji buluşmamızda enerji sektörünün gözde firmalarından Limak Enerji'nin konuğu oluyoruz.

Ücretsiz olarak düzenlediğimiz Sinerji Buluşmalarında'nda firmaların üst düzey yönetici ve mühendisleri ile üniversitelerin nitelikli ve seçkin mühendislik öğrencilerini resmiyetten uzak samimi bir ortamda bazen bir kafede, bazen fabrika teknik gezisi ardından şirket konferans salonunda buluşturuyoruz.
 
Yöneticiler birbirinden yetenekli öğrenciler ile sektörü değerlendiriyor, fikirlerine değer verdiği öğrencilere iş teklifinde bulunuyor.

Üniversite öğrencileri ise bugünden itibaren kendilerini iş dünyasına hazırlayacak pratikleri öğrenmiş, staj olanakları yakalamış ve mezun olduklarında çalışabilecekleri muhtemel yöneticileriyle ilişkiler kurmuş oluyorlar.

Ayrıca sektörün bilinmeyen ve bazen konuşulamayan detayları bu toplantılarda topluca değerlendiriyor.

 

Sinerji Buluşmaları 8 | Limak Enerji

 
Bu sinerji buluşmamızda Limak Enerji Ceo'su Birol Ergüven, Pazarlama, Risk ve Kontrat Müdürü Jerfi Önal ve Satış ve Operasyon Uzmanı Özhan Şahin davetlimiz olacaklar.

Konuklarımız bize Türkiye Enerji Piyasasını ve Enerji Ticaretiyle ilgili deneyimlerini paylaşacaklar.  Sektörün en büyük temsilcisinin yöneticileri ile birebir tanışma ve sohbet etme imkanı bulacağımız Sinerji Buluşması’ nda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 


 

Etkinlik sonunda staj başvurusu alınacaktır.

►Katılım ücretsiz, kontenjan sınırlıdır.

►Kabul edilen adaylara telefon ile geri dönüş yapılacaktır.


LİMAK ENERJİ HAKKINDA

Limak Holding’in 1976 yılından günümüze uzanan tecrübesinin enerji sektörüne yansıması olan Limak Enerji, elektrik üretimi, dağıtımı, perakende ve toptan satışı, ithalat ve ihracatı konularında çalışmalarını yürütmektedir.Sahip olduğu enerji üretimin yanı sıra, enerji ticaretinde de aktif rol oynayan Limak Enerji, enerji piyasasındaki etkinliğini arttırmaktadır.
 
2015 yılına kadar faaliyete geçecek santralleriyle, tamamı yenilenebilir toplam 1162 MW kurulu güce ulaşmayı planlayan Limak Enerji yılda 4 Milyar kWh enerji üretim kapasitesine sahip olacaktır.


Daha önce düzenlediğimiz sinerji buluşmalarına ulaşmak için burayı tıklayınız...