elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Lojistik Eğitim Kampı Kulüp detay Yazdır

Lojistik Eğitim Kampı

A- A+
29.11.2009 tarihinden itibaren 3432 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü
Katılım :
İletişim :
Yer :

“ALANINDA İLK VE TEK OLAN ULUSLARASI ÖĞRENCİ ORGANİZASYONU”
 
        Lojistik Eğitim Kampı, Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından bu yıl Aralık ayında beşincisi düzenlenecek olan bir eğitim programıdır. Türkiye'nin en etkili iş ve kariyer kulüplerinden biri olan Kalite ve Verimlilik Kulübü, 2005 yılından itibaren alanında öncü firmaların ve uzmanların desteğiyle Lojistik Eğitim Kampı'nı düzenlemektedir.   LEK günümüzde en çok gelişen ve gelecekte en çok büyüyeceği tahmin edilen sektörlerden biri olan 'lojistik' sektörü üzerine katılımcıların bilgi edinmelerini ve mevcut bilgilerini ilerletmelerini amaçlayan seminerler ve sosyal aktiviteler içerir.
 
        Her sene kendini geliştirerek ilerleyen Lojistik Eğitim Kampı bu yıl da uluslar arası alanda etkinliğini sürdürüyor. Aralarında dünyanın dört bir yanından gelen değerli eğitmenlerin, değerli şirket çalışanlarının, basının ve sektörle ilgilenen öğrencilerin ve mezunların da olacağı 150 kişilik dev organizasyonumuz 17-20 Aralık 2009 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 
 
“Misyonumuz ve Vizyonumuz”
 
          Vizyonumuz; alanında ilk olan ve liderliğini başarıyla koruyan Lojistik Eğitim Kampı'nın bu öncü özelliğini devam ettirerek liderliğini sürdürmesini sağlamak ve dünya lojistiğinin nabzını tutmaktır.
 
        Misyonumuz; lojistik sektöründe uluslar arası platformda akademisyenleri, sektörün önde gelenlerini ve çeşitli bölümlerden öğrencileri bir araya getirerek kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ilke edinen Lojistik Eğitim Kampı, 4 günlük eğitim kapsamında öğrencilerin lojistik konusunda kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra, katılımcılarına eğlenceyi, paylaşımı, takım çalışmasını sunan bir organizasyon gerçekleştirmektir.
 
 
“LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE DAHA DENEYİMLİ VE DAHA BİLGİLİ MEZUNLAR”
 
        Günümüzün değişen ticaret ortamında küreselleşme ile birlikte rekabet daha çok ön plana çıkmıştır. Küresel düzeyde rekabet, şirketleri daha hızlı tedarik, daha kaliteli üretim ve yüksek müşteri memnuniyetini elde etmeye zorlamakta; aynı zamanda da uluslararası piyasalarda pazar payını koruyup arttırmak, düşük maliyetli girdi temini ile rekabet edebilir fiyatla zamanında arzı gerekli kılmaktadır.
          Bu rekabet düzeyinde ve üretim maliyetlerinin yaklaşık olduğu bir ortamda rekabet edebilmek için, lojistik kullanılabilecek en önemli araçtır. Verilen lojistik hizmetin kalitesi uluslararası pazarlarda rekabet edebilmenin önemli bir unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Ne yazık ki bu gelişen sektör için gerekli bilgilere sahip mezunlar yetişememektedir. Bizde bu amaçla 4 yıldır gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzun 5'incisini, yine uluslar arası alanda gerçekleştireceğiz.
 
Ayrıntılı bilgi için:
http://www.lojistikkampi.com