elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Limak Enerji | Türkiye' deki Enerji Ticareti ve Enerji Piyasasındaki Gelişmeler Kulüp detay Yazdır

Limak Enerji | Türkiye' deki Enerji Ticareti ve Enerji Piyasasındaki Gelişmeler

A- A+
03.12.2012 tarihinden itibaren 5199 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : KOU Elektrik Mühendisliği Kulübü
Başlangıç Tarihi : 06.12.2012
Bitiş Tarihi : 06.12.2012
KOU Elektrik Mühendisliği Kulübü' nün bu haftaki konukları: Limak Enerji CEO su Birol ERGÜVEN ve Marketing & ICT Manager ı Jerfi ONAL; ''Türkiye' deki Enerji Ticareti ve Enerji Piyasasındaki Gelişmeler'' konusunda öğrencilere bilgi paylaşımında bulunacak.

Bu yıl ki çalışmalarıyla dikkat çeken KOU Elektrik Mühendisliği Kulübü, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yapılanmasıyla az zamanda büyük mesafe kat eden kulüp yönetimi ve üyeler; piyasanın nabzını tutmaya devam ediyor.

6 Aralık Perşembe Günü saat: 14:30’ da KOU Mühendislik Fakültesi Seminer Salonu’ nda yapılacak seminerde ’Türkiye' deki Enerji Ticareti ve Enerji Piyasasındaki Gelişmeler‘’ konusunda değerli bilgilerinden yararlanmak için enerji sektörünün gözde şirketi  Limak Enerji CEO’ su Birol ERGÜVEN ve Marketing & ICT Manager ı Jerfi ONAL kulübün misafiri olacaklar.

Her gün daha fazla önemi artan enerji sektörü hakkında bilgi edinmek ve Türkiye’ deki Enerji Piyasası’ nın nasıl işlediğini öğrenmek isteyen arkadaşların kaçırmaması gereken bu organizasyonda bulunmanız size büyük kazanç sağlayacaktır.

Etkinliğin facebook linki için tıklayınız