elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
IX. YTÜ Bilişim Günleri Kulüp detay Yazdır

IX. YTÜ Bilişim Günleri

A- A+
27.12.2009 tarihinden itibaren 3359 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ Bilişim Kulübü
E-Posta : suhaboncukcu@gmail.com
Katılım : Ücretsiz
İletişim : Süha Boncukçu - 0555 344 9107
Yer :


Yıldız Teknik Üniversitesi Bilişim Kulübü, bu yıl 9.'sunu düzenleyeceği Bilişim Günleri etkinliğini 28-29 Aralık 2009 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Salonunda gerçekleştirilecek.


 
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilişim Kulübü; on yılı aşkın geçmişi, onlarca üyesi ile tamamen öğrencilerden oluşmuş bir kulüptür. Geleceğe yön vermenin bilişim sektörünün en önemli düğümü olduğunun bilincinde olan Bilişim Kulübü bu yıl da her sene olduğu gibi birbirinden güzel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen etkinliğin, dokuzuncu defa hedefi geleceğin yönünü bugünden tahmin etmek, bu yönde sektörün karşılaşacağı teknolojileri önceden görmektir. Etkinlik dahilinde sektöre ve daha da önemlisi geleceğe yön veren firmalar ile buluşup, yakın gelecekte nelerle karşılaşabileceğimiz konusunda, gerek demolarla gerekse ileriye yönelik hazırlanan projelerle ilgili bilgiler paylaşılacaktır. Geleceği bugünden, Yıldız Teknik Üniversitesi farkıyla yaşamak isteyen herkes etkinliğimize davetlidir.

Not: Etkinlik süresince verilecek olan bazı sürpriz hediyelerin yanı sıra oturumlara tam katılım sağlayanlara sertifika verilecektir.