elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İş Hayatı ve Proje Yönetimi Kulüp detay Yazdır

İş Hayatı ve Proje Yönetimi

A- A+
27.11.2013 tarihinden itibaren 6455 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü IEEE Öğrenci Kolu
E-Posta : iletisim@gyteieee.com
Başlangıç Tarihi : 02.12.2013
Bitiş Tarihi : 02.12.2013
GYTE IEEE Öğrenci Kolları Kisişel Gelişim ve Kariyer Komitesi’nin düzenlediği İsmail Haznedar ile Proje Yönetimi ve İş Hayatı adlı seminer 2 Aralık 2013 Pazartesi günü saat 15.30 da işletme amfisinde gerçekleştirilecektir.

Nüsha Yayıncılık,Kupa Yemek ve EduYork’un sponsorluğunu,Elektrikport’un ise reklam sponsorluğunu üstlendiği GYTE IEEE Öğrenci Kolları Kisişel Gelişim ve Kariyer Komitesi’nin düzenlediği İsmail Haznedar ile Proje Yönetimi ve İş Hayatı adlı seminer 2 Aralık 2013 Pazartesi günü saat 15.30 da işletme amfisinde gerçekleştirilecektir.  İsmail Haznedar Proje Yönetimi konusunda  kısa eğitim verip ayrıca mühendislik öğrencilerine engin  iş tecrübelerini de aktaracaktır. 

 


İsmail Haznedar
Stratejik İşler Kurucusu, JCI Dünya Başkan Yardımcısı, CertifiedNationalTrainer (CNT Trainer)
1976 Makedonya doğumlu İsmail Haznedar, ODTÜ İşletme Bölümü mezunudur. Sonrasında, Marmara Üniversitesi’nden Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans derecesini almıştır. İngilizce, Arnavutça ve Slav dillerini konuşabilmektedir. Stratejik Planlama ve İş Geliştirme, İş Analistliği, Proje Koordinatörlüğü görevlerini çeşitli uluslararası ve ulusal şirketlerde başarı ile yerine getirmiştir. 2005 yılında üye olduğu JuniorChamber International (JCI)’ın Türkiye Başkanlığını 2010 yılında başarı ile sürdürmüş ve ardından Dünya Başkan Yardımcısı seçilmiştir. Uluslararası bir eğitmen olan İsmail Haznedar, CertifiedNationalTrainer (CNT) belgesi sahibidir. ODTÜ Mezunlar Derneği, Beşiktaş Kongre Üyesi ve JCI Senatörüdür.