elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Ekmek Arası Kariyer Kulüp detay Yazdır

Ekmek Arası Kariyer

A- A+
14.12.2009 tarihinden itibaren 4601 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : YTÜ İşletme Kulübü
E-Posta : bilgi@yildizik.com
Katılım :
İletişim :
Yer :


Farklı bir bakış açısından kariyere ihtiyacı olan ya da önceden tasarlanmamış bir toplantıya dahil olmak isteyen, iletişim gücü yüksek kişiler aranmaktadır!


Sıra dışı bir Toplantı, Sıcak bir Sohbet, Samimi bir Ortam, Değişik bir Bakış Açısı, Enteresan bir Deneyim, Farklı bir Kariyer Aktivitesi, Ve işte EKMEK ARASI KARİYER! Yıldız İşletme Kulübü, "Ekmek Arası Kariyer" organizasyonuyla 14 - 15 - 16 - 17 Aralık 2009 tarihlerinde Türkiye'nin önde gelen firmalarının üst düzey yetkilileriyle sohbet tadında bir buluşma gerçekleştirecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde gerçekleşecek olan bu özel 25 kişilik toplantılarda, her firma yetkilisinin kendi toplantısında görmek istediği kriterlere göre kişiler belirlenecek. Ekmek Arası Kariyer' e katılmak için 03-11 Aralık tarihleri arasında ''www.yildizik.com'' adresinden Cv'nizi doldurmanız yeterlii. Şirketler belirledikleri kriterlerle toplantılarda görmek istedikleri kişileri CV'ler arasından seçecek ve bu özel konsept toplantıya katılmaya hak kazananlar 12 Aralık günü belirlenecektir.

2007 yılında gerçekleştirilen aktivitemize katılan 120 kişiden %50'si iş ya da staj imk nı, 2008 yılında gerçekleştirilen aktivitemize katılan 80 kişiden %65'i iş ya da staj imkanı hakkına sahip oldular. Pozisyonun Gerektirdiği Kişisel Özellikler: - 18 - 26 yaş aralığında olmak - Lisans ya da Lisansüstü öğrencisi olmak ( Tüm Üniversite Öğrencilerine açık bir organizasyondur.)

Katılımcı Şirketler
# 14 Aralık Pazartesi - FİNANSBANK Finansbank Genel Müdür Yardımcısı - Vedat MUNGAN
# 15 Aralık Salı - ARÇELİK Arçelik Merkez ve Mali İşler Yöneticisi - Halit MEDİN
# 16 Aralık Çarşamba - HP HP ProCurve Networking Grubu Ülke Müdürü - Sami ARBAK
# 17 Aralık Perşembe - ENKA Enka Genel Müdür Yardımcısı - Sinan BORA Enka İnsan Kaynakları Sorumlusu - Seda ŞATANA